Dancer And A Lustrous Stage Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Dancer And A Lustrous Stage Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
N

NAMELESSDEAD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sahnelerde en son sahnede bişe yazılmasını istiyor o nedir

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun erişimi ne zaman açılır

L

lielife7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Defalarca bahsedildiği gibi çok kısa bir oyun olmuş. Final yapılmış olması da enteresan.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunu indirecek arkadaşlar indirmesin.Oyun yapım aşamasındayken bitmiş ne yazık ki.Üzücü aslında güzel bir hikayesi olabilirmiş.Hikayenin baş kısmına bir giriş yapıyorsunuz ve oyun o sürede bitiyor yani bir şeyler yaşamıyorsunuz.Yaşadıklarınız 10 dakika sürüyor ve oyun bitiyor.Sitede final olarak gözüküyor yani büyük ihtimal geliştirme aşamasında oyun bitti.Daha fazla geliştirilmiş olsaydı gerçekten gelecek vadeden bir oyun olabilirmiş.Adamın hikayesi çok ilginç olabilirmiş.Her neyse yapacak bir şey yok,biraz daha araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım internetten.Kim bilir yapımcı belki devam ettirir ve ilerleyen yıllarda oynarız :)

Pekmez

Pekmez

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çok iyi betimlemeler yapmış, sanki görsel roman değil gerçek bir roman gibi ama oyunun yarım bırakılıp final vermesi beni üzdü.:confused:

D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ne saçma şey yahu hiç bir şey yok içinde 5dk boyunca bi kızla konuşuyorsun bitiyor. Her hangi bir amacı veya hikayesi de yok.

İlk sürüm felan da değil direk final yapmış. :/

"Adult" olan her hangi bir yeri de yok ayrıca bu şeyin oyun da diyemiyorum değil çünkü.

D

Dingil gordon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun neden bu kadar kısa sürdü ?
ilgilenmenizi rica ediyorum

D

Dingil gordon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pc versiyonu neden 300mb oluyor da android uygulamasında 120 mb oluyor anlamıs değilim ..?

Üst Alt