Cybersex Chronicles - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Unity Cybersex Chronicles

• Konuyu başlatan Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
bannerv1.jpg

GENEL BAKIŞ

Kendinizi "Cybersex Chronicles" adlı hissiyat dolu dünyaya bırakın. Bu, gizem, strateji ve açık seçik tutkunun iç içe geçtiği yetişkinlere yönelik bir 3D Buluşma Simülatörüdür. Bu oyun, anlatı hikayeciliği ve yönetim mekaniğini birleştirerek, samimiyet ve arzu üzerine heyecan dolu bir keşif sunar. Beklenmedik bir şekilde, gizemli bir kadın dairenizde belirir. Onun varışı, Nova Lumina'nın genişleyen metropolünde hayatınızı yönlendirdiğiniz yoğun ve duygusal bir yolculuğun başlangıcını işaret eder. Krediler kazanın, cazip hediyeler satın alın ve bir ilişkiyi geliştirin, bu ilişki derinlemesine erotik bir maceraya dönüşecektir. İyi oyunlar..

Paylaşılan Tarih: 17.06.2023
Güncellenen Tarih: 14.06.2023
Destek Olmak İçin: Steam
Sürüm: Final
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 488 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Simulator, Male protagonist, Sci-fi, Vaginal sex, Oral sex, Point & click, Dating sim
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Cybersex Chronicles oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - GOFILE

GÖRSELLER

resim_2023-06-17_192052948.png resim_2023-06-17_192131624.png

Son düzenleme:
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Oynumuz Unity motoru ile yapıldıgından oynanışı ve save işlemleri farklı oldugundan baştan oynaması biraz tuhaf gelebilir baştan söyliyeyim......

Klasik eve gelen misafir hikayeside olsa gelecekte geçtiginden dolayı ve aslında siz bilmesenizde kendinizinde Mutant oldugu bir oyun. Çalışıyoruz. Para kazanıyoruz Kıza para harcıyoruz. Dogru anlamak ve dogru zamanda, dogru hediyeler almanız çok önemli bu yüzden konuşmaları dikkatli dinleniz ve anlamanız önemli.

Zaten paranızın büyük bir bölümü yiyecege gidecek. Bu işlemi yapmak içinde önce Para kazanmanız lazım. Ben birçok kere normal çalışmayı denedi isem de başaramadım. Bu yüzden otomatik çalışma ile para kazandım 150 $. Yemek yapma işi ise sıkıntı. Şöyleki önce ürünleri almanız lazım sonra tarifler için yeterli malzemenizin olması lazım 3 değişik zorluk seviyesinde tarifler var.

15 günden önce bir şey beklemeyin, sonra oyun ilerliyor. Tabi bir çok yan yer ve satıcı alıcı açılıyor. Satıcı alıcıdan kastım elektronik part ve parçalar için başka lokasyon ve yerler acılıyor. Kısa görev ve işler veriyor. 6 tane ana sahne var oyunu oynamak istiyenler buna göre oynasın lütfen.

Göreseller kaliteli ve güzel, ama gerek oynanışı ve mekanikleri dolasıyla bence 3 yıldızdan fazla etmeyen bir oyun fırsat verip de zamanı olan kişiler oynayabilir.

Saygılarım ile......

Üst Alt