College Bound - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy College Bound

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.09
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
College Bound.jpg

GENEL BAKIŞ

Üniversitede iki yıl çalıştıktan sonra, sonunda cömert bir burs garantisi veren uluslararası bir öğrenci değişim programına hak kazanmayı başardınız. Sen ve kesimi yapan kız arkadaşın Summer için yıl boyu sürecek bir macera olması gerekiyordu. Güzel, değil mi? Öyle olurdu ... eğer müdür sizi aniden programdan tamamen dışlamazsa. Herkesi şok eden son dakika kararının sebebi neydi? Burs senden alınırken, kendini nasıl karşılayacaksın? Summer ile olan ilişkiniz uzun mesafe testine dayanacak mı yoksa baştan çıkarıcı olaylara direnmeniz çok mu zor olacak? College Bound'da yapacağınız seçimler yeni güncellemeler çıktıkça hikayeyi etkileyeceğinden, bu (ve daha pek çok) soruya kendi başınıza yanıtlar bulun.

Paylaşılan Tarih: 20.11.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.09
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.57 GB
Oyun Boyutu MAC: 3.80 GB [Eski sürüm]

Oyun Konuları

3DCG, Male Protagonist, Animated, School Setting, Cheating (Avoidable), MILF, Big tits, Big ass, POV, Light BDSM, Oral sex, Vaginal sex, Creampie, Masturbation, Voyeurism, Handjob, Blowjob, Romance, Blackmail, Teen, Seduction, Hidden camera, Teacher
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra College Bound oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

986419_LIB2_ai5callTalk.jpg 986420_LIB3_tr9hug.jpg 986417_kneelDefault.jpg 986423_PR-2shoutLookup.jpg

Son düzenleme:
N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkler sıkıntılı. Mega silinmiş, uploadhaven kaspersky tarafından engelleniyor.

Dr.Finisher

Dr.Finisher

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linkleri yenileyecek misiniz acaba

1

11ben22tamam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adamın linkleri bi yenile sana zahmet

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çok merak ettim bu çeviri işi nasıl oluyor diye, bu oyunu çevirdim türkçeye, ama yannış yapmışım hep hata verdi oyun, 1 gün uğraştım hataları düzelttim sonunda, zor oldu ama başardım :) 6-7 tane oyun belirledim kendime onlarıda çevircem, az çok tecrübe kazandım :)

Simurq

Simurq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Windowsdan yüklediğimde mac dosyası inio macdende windows haberiniz olsun 2 kere boşa indirdim yanlıs tıkladıgımı zannedip :D

D

Deadlygun

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Türkçesi gelirse güzel olur gibi

J

jackalbruce

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi