City of Broken Dreamers - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android City of Broken Dreamers

Güncel Sürüm Bilgisi
1.13.1- Bölüm 13
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri67.jpg
GENEL BAKIŞ

Los Angeles, 2042. Şirketler ve zenginler tarafından yönetilen bir şehir. Aynı zamanda Amerikan Rüyasının en kötü örneklerinden birisi. Milyonlarca insan hayatlarını zenginlerin aşırıya kaçmalarını veya fakirlerin daha kötüye gitmesini umursamadan koca bir cahillikle yaşıyor. Zenginler politikacılardan daha fazla güce sahipken, polis ise kurumsal paralı askerler karşısında neredeyse bir hiçtir. Sen de bu paralı askerlerden birisin. Hatta en iyisi olarak nitelendirilen ve "Ghosts" adı verilen seçkin bir seviyedesin. Aylardır iş bulamadın ama bu değişmek üzere. Aynı zamanda şehrin başka bir tarafında kızın birisi şehri paramparça edebilecek bir çatışmanın merkezinde olmak üzeredir. Onu takip ederken dostlar ve düşmanlar edineceksin. Bu insanlar bu şehri avucunun içi gibi biliyor. Kime güvenebilirsin? Kime rüşvet verebilirsin? Herkes kendi hayalleri ve kendi motivasyonları ile hareket ediyor. Hepsi "Broken Dreamers" şehrinde bir araya gelecek...

Paylaşılan Tarih: 27.04.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.13.1- Bölüm 13
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 11.25 GB
Oyun Boyutu MAC: 10.27 GB
Oyun Boyutu APK: 1.69 GB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, Anal sex, Animated, Big tits, Graphic violence, Milf, Oral, sex, PoV, Romance, Spanking, Titfuck, Vaginal sex, Voyuerism, Stripping, Futa/trans, BDSM, Creampie, Male domination, Mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra City of Broken Dreamers oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - GOFILE

MAC(Eski Sürüm)

MEGA - MIXDROP

ANDROİD(Eski Sürüm)

WORKUPLOAD - MIXDROP

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri66.jpg AdultOyunCeviri65.jpg AdultOyunCeviri64.jpg AdultOyunCeviri63.jpg

Son düzenleme:
murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
türkçesi ne zaman gelir

C

comolokko1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Diger bölümlerini nasıl bulabilirim sırasıyla 9 8 7 gibi

F

full.xp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_20210512_092413_brokendreamers.adultoyunceviri.com.jpg

Affedersiniz, ama burda gizli yer neresi tıklıyorum tıklıyorum bulamıyorum hep ileri sarıyor..

punkshack

punkshack

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Betadakiler herkese açıldığına göre betaya girecek oyunlardan birisi bu, yani öyle olmasını umuyorum ve deli gibi bekliyorum. :)

ygtk35

ygtk35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne oyun yapmışsınız beee Üfff
Grafik, animasyon falan EFSANE

ygtk35

ygtk35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun 9 Bölümden oluşmuyor mu neden 8 Chapter'da bitti ?

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe bölümü Türkçe link yazan yerden mi gitmem gerekiyor

Üst Alt