City of Broken Dreamers Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe City of Broken Dreamers Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 14
A

asysokak19212121

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Artık betadan çıksa keşke

D

Dilberk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey sormak istiyorum.Oyunda serbest takılma varmı.bulunduğum yerde serbestçe bazı karakterlerle sohbet vs edebiliyomuyum?

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirme linklerinde sorun var mı GDRIVE fazla yüklenme oldu diyor indirmiyor, GOFILE da indirmeye basıyorum başlıyor sonra duruyor ilerlemiyor.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
İndirme linklerinde sorun var mı GDRIVE fazla yüklenme oldu diyor indirmiyor, GOFILE da indirmeye basıyorum başlıyor sonra duruyor ilerlemiyor.
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Ben bu yöntemi daha önce denemiştim ama kopya oluşturamamıştım. Bir daha denerim olmadı. Teşekkür ederim.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''Cyberpunk2077'' bitirmiş biri olarak diyebilirim ki; Oyun tam bir faciaydı.Milyon dolarlar harcanmış bir oyunda ne iyi bir hikaye ne de bir güzel yansıtılmış bir duygusal bir ilişki vardı.Şehir atmosferi ve beğendiğim 80's teknoloji havası oyunu idare diyordu sadece.Rezil herifler ''Judy ve Panam'' hikayesi bile doğru düzgün işlenmemişti.Neden bu oyundan bahsediyorum işte sebebi;

''City Of Broken Dreamers'' Bu oyun sadece görsel roman olmasına rağmen hikayesi ve karakter ilişkileri ile ''Cyberpunk2077'' taş çıkartır.İki oyununda benzer özellikleri var. Diğeri milyonluk oyun bu ise sadece bir iki kişinin yaptığı oyundur.Hangi oyundan daha çok eğlendim tabi ki bu oyundan.Çok iyi karakterleri ve güzel hikayesi ile iyi iş çıkarmış bir oyundur.Çevirmenleri tebrik ediyorum.:)(y)(y)👏

P

pelemurat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
relevantknowledge kurmadan oyunu windows'a kurmak mümkün mü?

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gelen güncelleme nasıl oynanış süresi olarak

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
evet kullanici adi ve sifre yazdigimz yerde
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Üst Alt