Chloe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,224
Çözümler
2
Tepki puanı
2,924
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
adultoyunceviri_banner.jpg

GENEL BAKIŞ

Oyunun 2 farklı rotasyonu var ilki ver iyi bir eş olan rotasyon;

Chloe ve kocasının açık bir ilişkisi var. Chloe hala kocasına sadıktır ve kendi mutluluğu pahasına bile olsa onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Chloe bir bağımlılık toplantısında konuşurken profesyonel bir sporcuyla tanışır. Kocası kıskanır ve onu sadakatsizlikle suçlamaya başlar. Canı yanan Chloe, danışmanı Gregg'e gidip evliliğini ve ailesini kurtarmak için arabuluculuk yapar.

İkincisi ve kötü bir eş olan rotasyon;

Chloe ve kocasının açık bir ilişkisi var. Chloe, kocasının ona söylemeden etrafta uyuyarak sadakatsiz davrandığını hisseder, bu yüzden kendi mutluluğunu yerine getirmek için istediği her şeyi yapmaya başlar. Chloe bir bağımlılık toplantısında konuşurken profesyonel bir sporcuyla tanışır. Kocası, Chloe'nin onunla yattığını bildiği için kıskanıyor ve onu sadakatsizlikle suçluyor. Kızgın bir Chloe, kocasını boşanmakla tehdit ediyor, bu yüzden Chloe'nin danışmanı Gregg'e gidip arabuluculuk yapıyor ve kocasını kurtarıyor.

Paylaşılan Tarih: 13.08.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.4
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 506.6 MB
Oyun Boyutu MAC: 489.3 MB
Oyun Boyutu APK: 508.4 MB

Oyun Konuları
3dcg, animated, female protagonist, big ass, big tits, oral sex, vaginal sex, creampie, teasing, cheating, mobile game,
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Chloe oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP


ANDROİD

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


adultoyunceviri1 .jpg adultoyunceviri2.jpg adultoyunceviri3.jpg adultoyunceviri4.jpg
 
Son düzenleme:
Üst Alt