Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha çok kadın başrol olan oyun gelebilir mi lütfen ?

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anna Exciting Affection bence kadın başrol hayranları için birebir bir oyun
Ben kadın başrol hayranıyım neredeyse sitede ki bütün kadın başrol oyunlarını oynadım. ama bu oyununun linklerinde sıkıntı var deli gibi bekliyorum bu oyunu D: bu arada ne kadar kadın başrol oyun biliyorsanız yazarsanız sevinirim belki gözümden kaçan oynamadığım vardır

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
böyle oyun adı yazmakla beraber önceden olduğu gibi çevrilmesi istenen oyunları oylama da gelsin böylece seçeneklerdeki oyunlar hakkında fikir sahibi de oluruz hangi oyun neymiş diye
Kesinlikle katılıyorum. İngilizce oyunları bilmiyorum mesela ben ama bir bölüm gibi yer olsa orada oyunları görerek beğenilere göre oyunları çevirmeniz daha kolay olur. Kadın başrol seviyorum ben ama hangi oyunların kadın başrol olduğunu bilmediğim için oyun ismi yazamıyorum.

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr bağımlılık yaptı. Acayip beğeniyorum.
Kanka yazdığın oyunların bir tanesinin ingilizcesini bil bulamadım aq site de sen türkçeye çevirsinler istiyorsun :D bilidğin iyi ntr ve kadın başroller var mı türkçe olarak kadın başrol oyunlarının çoğunu oynadım türkçelerini ama gözden kaçırdığım olabilir yazar mısın?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Rick and morty another home
Midnight Paradise
Buraya zaten Türkçesi veya yapay zeka çevirisi olan oyunları yazmanıza gerek yok.

E

Erali27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Rick and Morty – The Perviest Central Finite Curve​

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bir şekilde aşırı kötü steam çeviriylede olsa Tales From The Unending Void ilk sezonunu bitirdim .2.sezonu hem steamda yok hemde çevrilmemiş. umarım Tales From The Unending Void .2sezonunu çevirirsiniz.

Üst Alt