Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Lust Academy baya sağlam

C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakteri kadın olan tüm oyunlar harika biraz o tarz oyunlar çıksa süper olur. Emeğinize sağlık şimdiden

U

URFALIM0663

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet uzun zaman sonra destekçi VIP alabildim en çok çevirmenizi istediğim tüm yabancı oyunlar 😁 biraz aç gözlüyüm kusura bakmayın Türkçe olanları neredeyse hepsini oynadım teşekürler saygılar seviliyorsunuz

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
summer with mia ve returning to mia oyunlarının çevrilmesini öneriyorum. ( ikisi de sitede yapay çeviri olarak var normalinde ancak sezon 1 sezon 2 şeklinde tek konuda toplanmış)

gayet eğlenceli iki oyun da. ilk oyun biraz daha cinsellik odaklı ancak finalinde ve ikinci oyunda tamamen aşk odaklı bir yola giriliyor. isterseniz cinsel odaklı da devam edebilirsiniz tabii. senaryo klişe ama güzel işlenmiş, çok derin zor çevrilecek diyaloglar yok.

İmperiar

İmperiar

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Hillside sitede var ama düzgün bir çeviriyi hak ediyor

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$