C - Plan Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
cplanturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Bir gece, bazı olaylardan sonra Catherine ile olan tüm ilişkin sonsuza kadar değişiyor. Hikaye olayların yaşandığı günden sonrasında başlıyor ve hayatına nasıl şekil vereceğini seçmeye başlıyorsun. Onunla olan ilişkin daha fazla ilerleyecek mi?
Paylaşılan Tarih: 12.04.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3a
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.38 GB
Oyun Boyutu APK: 199 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Harem, Romance, Supernatural, Multiple Choices, Multiple Endings, Hardcore Sex, pov, Milf,

Oyunu nasıl açarım ?
PC: Oyunu ve Türkçe yamayı indirin. Ardından Türkçe yamadaki game klasörünü, oyunun kurulu olduğu yere atın.
Android: C Plan Türkçe oyununu kurun ve çalıştırın.

İNDİR

Windows
MEGA - WORKUPLOAD

Türkçe yama (Windows)
CLOUD

TÜRKÇE ANDROID

CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

up1s12p00.jpg up1s17p12.jpg up1s18p09.jpg x_up1s14p29.jpg xup1s15p14.jpg

Son düzenleme:
ALX

ALX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri , Rezalet kusura bakmayın. Emeğe saygılıyım fakat yapılan iş sağlıklı değil. 10 dakikada 20 sahnede çeviri hatası var , Hatta bağzı yerlerde çeviri yok zaten.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Çeviri , Rezalet kusura bakmayın. Emeğe saygılıyım fakat yapılan iş sağlıklı değil. 10 dakikada 20 sahnede çeviri hatası var , Hatta bağzı yerlerde çeviri yok zaten.
1618359094260.png
Bu çeviri ekibimiz tarafından yapılan bir çeviri değil, robot çevirisi. Kategori başlıklarını iyi okuyun. Bunlar bizim yapay zeka çevirilerinden bile kötü, o yüzden zaten kategori başlığına gelişmemiş yazdım ve açıklamasına oynamanızı önermeyiz yazdım.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Bir sorum var bu tür yapımı bırakılan oyunların hali hazırda yer alan altyapısını kullanıp geliştirme yapılsa sorun oluşur mu?
Oyun bize ait değil ve kodları vesaire o tarz bilgilere sahip değil dediğiniz şeyin pek mümkün olduğunu sanmıyorum.

H

hate54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi giderken birden bitti. Kötü yerde kalmış. Beğenmiştim.

S

Silinen üye 51248

Şu oyuna çok uzulmustum be devam gelmediği için. Öyledir bi heyecanlı yerde bitti ki bir bu oyun değeri bilinmeyen diğer oyun ise My Sweet Neighbors yapımı birakilmayacak kadar ender ve keyifliydi.. yinede elinize sağlık guzel is olmuş..

Üst Alt