Breaking Beth - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Breaking Beth

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Breaking Beth.jpg

GENEL BAKIŞ

Beth, yeni inşa edilen aile için hepsine direnecek kadar güce sahip olacak mı ??? Temelde size bağlı. Evet, kaderine karar vermek tamamen size kalmış. Beth'i olabildiğince saf ve bozulmamış tutmayı seçebilirsiniz (ben buna 'saflık' yolu diyorum). Ya da neyin iyi neyin kötü olduğuna dair sağduyu anlayışı ile sıradan bir kız olmasına izin verebilirsiniz (ben buna 'sıradan' rota diyorum). Ya da her şeyi baştan çıkarıcı, şehvet, tutku ve seksle dolu hale getirmesine izin verebilirsiniz (oyundaki 'yozlaşma' rotası).İyi oyunlar ?

Paylaşılan Tarih: 20.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 2
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 124.01 MB

Oyun Konuları
3DCG, Female Protagonist, Corruption
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Breaking Beth oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

WORKUPLOAD

GÖRSELLER

85303_Blood_Bowl_Screenshot_2018.03.03_-_13.29.58.18.jpg 85304_Blood_Bowl_Screenshot_2018.03.03_-_13.30.10.55.jpg 85305_Blood_Bowl_Screenshot_2018.03.03_-_13.30.26.80 (1).jpg

Son düzenleme:
Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konusu iyi gibi ama görselleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yine de denemek lazım.

Üst Alt