BoneTown: The Second Coming Edition - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Diğer BoneTown: The Second Coming Edition

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri26.jpg
GENEL BAKIŞ

GTA ile benzerliği dikkat çekiyor ama tabikide farklı türü. Herşeyin serbest olduğu ütopik bir dünya. Macera ve uyuştucu bol gerisini zaten oynadığında anlayacaksın. Oyunda bol bol sahne ve ses bulunmaktadır.Birbirinden eğlenceli görevler ile daha renkli hale geliyor. Şimdiden iyi oyunlar.

Paylaşılan Tarih: 13.06.2021
Destek Olmak İçin: Steam
Sürüm: Final
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.26 GB

Oyun Konuları
3d game, anal sex. animated. big ass. big tits. creampie. exhibitionism. female domination. groping. group sex. handjob. lesbian, male domination, male protagonist, milf, oral sex, romance, sandbox, sex toys, stripping, teasing, titfuck, vaginal sex, virgin, voyeurism, combat,
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Bonetown oyununu çalıştırın.

Hile için Haritada resimdeki gibi yerler bulunmakta.
cheats.jpg

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

GOFILE - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri30.jpg AdultOyunCeviri29.jpg AdultOyunCeviri28.jpg

Son düzenleme:
EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun efsane güzelmiş. Nasıl olduda bunca zaman göremedim. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Değişik bir türe benziyor görseller dikkatimi çekmedi ama oynamadan bilemezsin 😄

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyle çok derin bir oyun değil ama aşırı troll keyifli bir oyun denemeni tavsiye ederim. Bir süre sonra görseller güzel gelmeye başlıyor
Değişik bir türe benziyor görseller dikkatimi çekmedi ama oynamadan bilemezsin 😄

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyle çok derin bir oyun değil ama aşırı troll keyifli bir oyun denemeni tavsiye ederim. Bir süre sonra görseller güzel gelmeye başlıyor
Tavsiye için teşekkür ederim, PC aldığım zaman denerim.

B

bumtaka12

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
abi yok böyle bi oyun kesin oynayın pişman olursunuz valla

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Yok kanka hile çalışmıyor. Klavye farkından olmuyor diye hatırlıyorum. Çok ugrastim ben yapamadım. Yapabilirsen haber et. Steam de hile için ayrı bir paket var.

Bizzat yazan gibi yaptım ben bütün hileleri çalıştırdım. Yazan gibi yapın olacaktır

X

xxfakerxx2229

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aynısını yapıyorum sonra oyun içinde herhangi bir tuşa basmamız gerekiyor mu

Üst Alt