Bonds of Love - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Bonds of Love

  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.8
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,374
Puan
0
Kredi
0$
Bonds of Love .jpg

GENEL BAKIŞ

Bonds of Love, yetişkinlere yönelik bir görsel romandır. Okul hayatını üç kadının olduğu bir evde yaşıyorsun, ama seninle ilişkisine senin karar vereceğin daha birçok kadınla tanışıyorsun. Varsayılan ev sahibesi, düzmece şeylerle kalabilir veya biraz daha yakın olabilirsiniz.
Bu oyunda seçimler önemlidir, ancak yolunuza kilitlenmeyeceksiniz. Bir kızı başlangıçta zorlamak ama sonra ona karşı nazik olmak mı istiyorsunuz? Yapabilirsiniz ve oyun genellikle bu değişikliği yansıtacaktır. Şimdi, bu, seçimlerinize bağlı olarak 10 farklı yinelemeyle sonuçlanmanıza izin veren bir oyun değil, ancak seçimleriniz, tuhaf bir şekilde oyun alabileceğiniz gibi doğru veya yanlış 'seçimler' olmaksızın kayda değer bir fark yaratacaktır. bitti..


Paylaşılan Tarih: 22.04.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.8
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 660.8 MB
Oyun Boyutu MAC: 626.4 MB
Oyun Boyutu APK: 643.5 MB


Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, MILF , Mobile Game, School Setting
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Bonds of Love oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP


ANDROİD

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


AdultOyunÇeviri.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg AdultOyunÇeviri2.jpg
 
Son düzenleme:
Üst Alt