Bite: Season One - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Bite: Season One

  • Konuyu başlatan Phyrosca
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.1.5
Phyrosca

Phyrosca

Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,277
Çözümler
8
Tepki puanı
310
Puanları
83
Kredi
0$
Adult_Oyun_Çeviri_Banner.jpg

GENEL BAKIŞ

Bu hikaye sıkıcı bir hayat yaşayan bir çocuğu anlatıyor. Yarı zamanlı işinde, üniversite ücretini ödediği bir fast - food restoranında, bir lokmanın hayatını sonsuza dek değiştirdiği bir geceye kadar. Bu oyunda çeşitli canavarlar, cadılar, kurtlar, avcılar ve çeşitli vampir türleriyle karşılaşacaksınız. Isırıktan sağ çıkabilecek misin? Isırıktan kurtulsan bile, dürtülerini kontrol edebilecek ve bu en tehlikeli dünyada hayatta kalabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 03.06.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1.5
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.32 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.29 GB

Oyun Konuları
3dcg, Adult, Animated, Male Protagonist, Masturbation, Teasing, Voyeurism, Vaginal Sex, Fantasy, Horror, Romance, School setting, Superpowers, Graphic violence, Cream-pie, Harem, Mind control, Oral sex, Humor, Offline and Visual novel.
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Bite: Season One oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - MEDIAFIRE


GÖRSELLER


Adult_Oyun_Çeviri_1.jpg Adult_Oyun_Çeviri_2.jpg Adult_Oyun_Çeviri_3.jpg
 
Üst Alt