Bir takım oyunlardaki "atma" problemi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Bir takım oyunlardaki "atma" problemi

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selam dostlar. İndirdiğim oyunların hemen hemen yarısında oyundan atma problemi yaşıyorum. Yükleme ekranı doluyor ve ana menüye ulaşıyorum, ancak oyuna başla dediğimde veya ayarlar kısmına tıkladığımda oyun kapanıyor kendiliğinden. Bazen oyunu başlattığımda bir iki sahne gidebiliyorum, sonra yine kapanıyor. Yararı olursa diye açılan ve açılmayan oyunlara bazı örnekler vereyim;

Açılanlar: badik, summertime saga, shut up and dance, girl house

Oyundan atanlar: become a rockstar, fresh woman, once in a lifetime, fashion business

Daha çok var açılan ve açılmayan ancak post çok uzamasin diye 3 4 tane ekledim. Sebebi ve çözümü ne olabilir acaba? Telefonda yeterince boş alan var.

Çözüm
Phoenix
Bazı telefonlarda bu tarz sorun var özellikle Oppo markalı telefonların çoğunda bu problemi yaşıyan kullanıcımız var. Bunun için bir çözüm üretmiş bulunmaktayız ve çıkacak olan oyunlardan itibaren bu sorunuda ortadan kaldıracağız.
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Bazı telefonlarda bu tarz sorun var özellikle Oppo markalı telefonların çoğunda bu problemi yaşıyan kullanıcımız var. Bunun için bir çözüm üretmiş bulunmaktayız ve çıkacak olan oyunlardan itibaren bu sorunuda ortadan kaldıracağız.

Çözüm
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
benimki de oppo :D en azından bir çözüm bulunmuş hocam elinize sağlık şimdiden.

Üst Alt