Big City's Pleasures - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Big City's Pleasures

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.3.1
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri96.jpg

GENEL BAKIŞ

Tony, büyük şehirden uzak küçük, orta batı bir kasabada büyüyen, ancak üniversiteye gitmek için taşınmak ve yaşamak zorunda olan genç bir adam hakkında. Çocukluk arkadaşı Gina, yakın arkadaşı Jessy ile paylaştığı dairede bir oda tutmasına izin veriyor. Ve bu durumla, maceralarına başlar. Arkadaşı ve şehirdeki diğer birkaç kızla yeniden bağlantı kurar. Yakında, cinselliğini birçok yönden geliştirecek ve alışılamadık durumlarda bulunacak...

Paylaşılan Tarih: 16.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.3.1
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce, İspanyolca
Oyun Boyutu PC: 5.20 GB
Oyun Boyutu MAC: 5.25 GB
Oyun Boyutu APK: 1.16 GB

Oyun Konuları
3dcg, M/F - F/F Sex, Group Sex, Big/Medium/Small Tits, Corruption, Voyeurism, Anal, Double penetration, Stockings ,Blindfolds, Tickling, Feet, Pet play, Exhibitionism, Spanking, Teasing, Face fucking ,MILF, Strap-on ,Role play, Medical play, Orgasm denial, Bondage / Latex (soft), Fisting (Not decided yet), Harem
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Big City's Pleasures oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MIXDROP

GÖRSELLER

adultoyunceviri148063_133415_8.jpg adultoyunceviri148069_133422_14.jpg adultoyunceviri148077_133431_22.jpg adultoyunceviri148079_133434_24.jpg adultoyunceviri148080_133435_25.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
denemediğim bir oyun daha oynayalım bununda guncellenmısken

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama uygulama yüklenemedi hatası veriyo kurarken 30 gb kadar boş yerimde var hafızamda sorun ne anlayamadım

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama uygulama yüklenemedi hatası veriyo kurarken 30 gb kadar boş yerimde var hafızamda sorun ne anlayamadım
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Evet daha önce bu oyunun Türkçe yapay zeka halini indirmiştim onu silip bunu indirdim. Telefonu yeniden başlattım ama yine de indirmiyo

B

boletlipilav0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk linki kırık ve anladığım kadarıyla mega hariç hiçbir link düzgün çalışmıyor

Üst Alt