Betrayed Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Betrayed Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.96
O

okmquestraa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive linkleri nerdeyse bütün oyunlarda bozuk indirilmiyor ne zaman düzelir

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
google drive linkleri nerdeyse bütün oyunlarda bozuk indirilmiyor ne zaman düzelir
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

Domi

Domi

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Voleybol turnuvasında brooken ve bethy nin odasının anahtar bulma görevinin olduğu bölüm bug'lu bilginiz olsun. ('' Odayı buluyorum anahtarı bul diyor temizlik odasına gidiyorum anahtar yok sürekli temizlik odası ile brooken ve bethy nin odasına git gel yaptım konu değişti ama o sahneden çıkmıyo'' --Ek bilgi olarak söylemek istedim..)

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Voleybol turnuvasında brooken ve bethy nin odasının anahtar bulma görevinin olduğu bölüm bug'lu bilginiz olsun.
Oyunu şahsen test edip bitirdim. Söylediğiniz kısımda bir hata yok fakat biraz uğraşmanız gerekiyor, ben oyunu bitireli epey zaman oldu ve neyin nerede olduğunu şu anda net olarak hatırlamıyorum. Her yere baktığınızdan emin olun, elbet bulabilirsiniz.

Domi

Domi

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu şahsen test edip bitirdim. Söylediğiniz kısımda bir hata yok fakat biraz uğraşmanız gerekiyor, ben oyunu bitireli epey zaman oldu ve neyin nerede olduğunu şu anda net olarak hatırlamıyorum. Her yere baktığınızdan emin olun, elbet bulabilirsiniz.
Uğraşmam gereken yer olsa uğraşacağım zaten hocam, fakat dediğim gibi yaptığımda diyalog değişiyor ama o bölüm geçmiyor. Ben zaten zora gelince bırakan oflayan puflayan birisi değilim zor bir yanı da yok bu oyunun çok basit bazı görevleri var o kadar. Ayrıca sorun sadece anahtar değil bir tek oraya odaklanmayın hocam o bölümde zaten sizi sadece temizlik odasına götürüyor gym salonuna göndermiyor veya diğer odalara göndermiyor sadece temizlik odası ve broken bethy soyunma odası arasında geçen bir bölüm. Şuan pc de oynuyorum belki pc de sorun olabilir bilemiyorum. İstersen kısa bir video bile çekerim yani hiç sorun değil

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Uğraşmam gereken yer olsa uğraşacağım zaten hocam, fakat dediğim gibi yaptığımda diyalog değişiyor ama o bölüm geçmiyor. Ben zaten zora gelince bırakan oflayan puflayan birisi değilim zor bir yanı da yok bu oyunun çok basit bazı görevleri var o kadar. Şuan pc de oynuyorum belki pc de sorun olabilir bilemiyorum. istersen kısa bir video bile çekerim yani hiç sorun değil
Durumu ilgili kişiye bildirdim, herhangi bir hata var ise düzeltip oyunu güncelleyeceğiz. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

R

Rahinizm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uğraşmam gereken yer olsa uğraşacağım zaten hocam, fakat dediğim gibi yaptığımda diyalog değişiyor ama o bölüm geçmiyor. Ben zaten zora gelince bırakan oflayan puflayan birisi değilim zor bir yanı da yok bu oyunun çok basit bazı görevleri var o kadar. Ayrıca sorun sadece anahtar değil bir tek oraya odaklanmayın hocam o bölümde zaten sizi sadece temizlik odasına götürüyor gym salonuna göndermiyor veya diğer odalara göndermiyor sadece temizlik odası ve broken bethy soyunma odası arasında geçen bir bölüm. Şuan pc de oynuyorum belki pc de sorun olabilir bilemiyorum. İstersen kısa bir video bile çekerim yani hiç sorun değil
Yanlış hatırlamıyorsam anahtar temizlik eşyalarının üstünde idi

T

themay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu olayı çözebilen var mı acaba

arkadaşlar striptiz kulübünden geldikten sonra mutfataki kıza para verdikten sonra uzun ve yorucu bir gün oldu uyku vakti diyor yapmamız gereken şeye basınca ama yatağa tıklayınca yatmak istemiyorum diyor oyunda takıldım ne yapmak gerekiyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
M

Mr.Nahya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Voleybol turnuvasında brooken ve bethy nin odasının anahtar bulma görevinin olduğu bölüm bug'lu bilginiz olsun. ('' Odayı buluyorum anahtarı bul diyor temizlik odasına gidiyorum anahtar yok sürekli temizlik odası ile brooken ve bethy nin odasına git gel yaptım konu değişti ama o sahneden çıkmıyo'' --Ek bilgi olarak söylemek istedim..)
O bölümde bende baya uğraştım kapıyı açınca ortalarda asılı halde dikkatli bak

T

themay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar striptiz kulübünden geldikten sonra mutfataki kıza para verdikten sonra uzun ve yorucu bir gün oldu uyku vakti diyor yapmamız gereken şeye basınca ama yatağa tıklayınca yatmak istemiyorum diyor oyunda takıldım ne yapmak gerekiyor
burayı geçtin mi acaba aynı yerde takılı kaldım

ivoltrani

ivoltrani

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyun gerçekten güzel konusu ve görseli olsun. Devamını bekliyoruz bakalım. Ufak tefek yerlerde de sizi şaşırtıyor oyun. Bakalım devamında neler olacak.

xravet

xravet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
konusu ve animasyonları güzel ama karakterlerin tipleri hoşuma gitmediği için sadece sahneleri izledim yine de tavsiye ederim

Y

yns44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun bug'lı gibi ya. bir çok kişi takılmış farklı yerlerde bende de brandon ile ambarda buluş duyur ama ambarda yok
ayrıca bazen diyalog esnasında geri sarıyor

Üst Alt