Being A DIK - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Being A DIK

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
W

wonniex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
steamde episode 2 ye kadar var burda 3üncü sezonu indirsek kaldığımız yerden devam etmiş gibi mi olucak? cevap evet ise steam kaydıyla burdan devam edebiliyormuyuz ? şimdiden çok teşekkürler

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
wonniex Oyunun 3. sezonu daha çıkmadı. Steam'den oynadığınız kayıt dosyanız buradan indirirseniz veya tam tersi olsa bile uyumsuzluk gösterebilir.

S

Serkan12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi günler oyun 7.bolumu bitirdikten sonra oyun atıyordu 8.bolume geçmiyordu sorun giderildi mi ona göre yüklüycem

T

tethys

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son ar sezon gelmişti kısa bi bölümdü ondan sonrası geldi mi

H

Hasan Ferdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba ben oyunu steamdan indirdim tüm paketlerini aldım ama türkçe yamayı nasıl yapıcam burdan indirince oyunu indiriyor galiba iyi forumlar

B

bjacksson

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun üstüne adult visual novel tanımam mükemmel ötesi bir oyun umarım 3.sezon bir an önce gelir.

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. sezon ne zaman gelir bilginiz var mı teşekkürler"

Üst Alt