Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Theory

Theory

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düşük boyutlu APK'da müzikler yok ve görüntü kalitesi bir tık düşük. Artı olarak kurulumu için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Alan sıkıntısı yaşıyorsanız düşük boyutlu APK'yı indirmenizi öneririm.
Anladım teşekkürler

K

Kayzerinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gdrive android linki yeniler misiniz? Cok sayida kisi indirdi uyarisiveriyor

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Gdrive android linki yeniler misiniz? Cok sayida kisi indirdi uyarisiveriyor
Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

T

Timur

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yükledim herşeyi yaptım hesap bilgilerimi girdim ama açılmıyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu yükledim herşeyi yaptım hesap bilgilerimi girdim ama açılmıyor
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

I

Iron Petrick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba şuanki android indirme linki son sürüm mü acaba? Betadan çıkmış galiba doğru mu?

D

ducelion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB

Oyun Konuları
3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Ben oyunu androıdden 2 defa indirdim. sürekli paket ayrıştırma sorunu var diyor ve açılmıyor. ne yapmam gerekiyor?

PCB

PCB

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Help !!! oyunu gdrivedan indirdim zip uzantisiyla indi hicbir sekilde acilmiyor nasil acacagim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Help !!! oyunu gdrivedan indirdim zip uzantisiyla indi hicbir sekilde acilmiyor nasil acacagim
- Dosyaları zip'ten çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArchiver indirebilirsiniz)

- Dosyaları "Buraya Çıkart" seçeneğini seçip çıkartın.

- Çıkan dosya içindeki "being.adultoyunceviri.com" adlı klasörü: Android > OBB içine atın.

- Being a DIK APK'sını yükleyin.

- Oyuna giriş yapın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Gdrive kota uyarısı alanlar için;
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.
Yok aga gdrive bum
Üstte anlatılanları yaparsanız olacaktır.

K

Kayzerinho

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayir artik dosya bulunamiyor, hata veriyor site

PCB

PCB

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
- Dosyaları zip'ten çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArchiver indirebilirsiniz)

- Dosyaları "Buraya Çıkart" seçeneğini seçip çıkartın.

- Çıkan dosya içindeki "being.adultoyunceviri.com" adlı klasörü: Android > OBB içine atın.

- Being a DIK APK'sını yükleyin.

- Oyuna giriş yapın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
dediklerini uyguladim ve oyunu kurdum sonunda bunun icin tesekkurler. fakat telefonda yer iyice azaldi bu dosyalari silsem sikinti yaratir mi cunku onceden apk yi kurunca bu sekmeden apk yi siliyordum oyuna bir etkisi olmuyordu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-29_163213.jpg
    Screenshot_2020-11-29_163213.jpg
    255.7 KB · Görüntüleme: 12
K

kingleader

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyunun 1. sezonunu nasıl indirebiliriz

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
dediklerini uyguladim ve oyunu kurdum sonunda bunun icin tesekkurler. fakat telefonda yer iyice azaldi bu dosyalari silsem sikinti yaratir mi cunku onceden apk yi kurunca bu sekmeden apk yi siliyordum oyuna bir etkisi olmuyordu
İndirilenlerden silebilirsin, herhangi bir sorun olmaz. OBB'deki dosyayı silme sadece.

Üst Alt