Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
efecelik0

efecelik0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
animasyon sahnesini loopa nasıl alabilirim bir kere oynatılıyor sonra duruyor başka sahneye geçmedende animasyon ilerlemiyor

C

cutego31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
nasıl indireceğim yamayı yardımcı olur musunuz

despoliat

despoliat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda "my cute roommate ve milf city " tarzı oyuın mu o tarz oyunlar arıyorum?

cetofb2

cetofb2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben 18 gb lığı oynadım bitirdim. anladığım kadarıyla şimdi sezon öncesi bölümü mü indireceğim? cevaplarsanız sevinirim.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
2$
ben 18 gb lığı oynadım bitirdim. anladığım kadarıyla şimdi sezon öncesi bölümü mü indireceğim? cevaplarsanız sevinirim.
Evet ama ana oyun kayıtlarını ara bölüme (sezon öncesi bölüm) atman gerekiyor

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Evet sezon öncesini indirip oynayacaksın. Kayıt dosyası kurulumu için konu üzerinde ki kayıt dosyası hakkında yazan yeri okuyabilirsin.

S

Sjjsjsjsjsjsjs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu hile yerinde dik puanı ile şu anki yakınlık kısımlarını ne yapmamı önerirsiniz?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Örneğin hotları seviyorsanız puanınızı DIK olarak ayarlayın. Jill, maya, josy gibi karakterleri seviyor iseniz puanınızı tavuk olarak ayarlayın.

berkay07

berkay07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Being a dik gibi benzer konulu güzel oyunlar var mı? Veyahut kesinlikle oynamam gereken bir oyun öneriniz var mı?

Üst Alt