Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
MrKj Konu üzerinde yer alan kayıt bölümleri hakkında kısmını okuyunuz.

kurazcs

kurazcs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega 5 saat beklememi veya premium üye olmamı istiyor. Çözümü var mı? Veya sadece yamanın olduğu bir link var mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Mega 5 saat beklememi veya premium üye olmamı istiyor. Çözümü var mı? Veya sadece yamanın olduğu bir link var mı?
Sadece yamanın olduğu bir link yok. Mega kotası sıfırlamak için VPN açabilir ya da modeminizi resetleyebilirsiniz. Ama oyunun boyutu yüksek olduğu için Cloud üzerinden indirmenizi tavsiye ederim.

kurazcs

kurazcs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu Cloud üzerinden indirdim, teşekkürler. Peki Ana Oyun'un Cloud'daki linkinde bulunan 3 mb'lik setup sadece çevirinin setup'ı mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu Cloud üzerinden indirdim, teşekkürler. Peki Ana Oyun'un Cloud'daki linkinde bulunan 3 mb'lik setup sadece çevirinin setup'ı mı?
Exe dosyası, aoc uzantılı dosyayı başlatmaya yarıyor. İki dosyayı aynı yere çıkartıp, exe'yi başlatarak oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:
J

Jcrawl99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
phytonw.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Çözüm nedir?

T

Theelias

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurulum dosyasını açmaya çalışırken "paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu " hatası veriyor. Sorun nedir depolama alanı mi yetersiz acaba

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunu indirdim kurulum dosyasını açmaya çalışırken "paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu " hatası veriyor. Sorun nedir depolama alanı mi yetersiz acaba
Paket ayrıştırılması hatası genelde ya eksik indirmeye bağlıdır ya da yeterli depolama alanınız yoktur.

T

Theelias

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Screenshot_20220526-121856_Package installer.jpg

Lunael oyunun Android apk için olan 8 bölümlük dosyayı cloud üzerinden indirdim uygulama yüklenirken en sonda böyle bir şey çıkıyor ne yapmam lazım ya da neyi eksik yapmışım

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 11016

Lunael oyunun Android apk için olan 8 bölümlük dosyayı cloud üzerinden indirdim uygulama yüklenirken en sonda böyle bir şey çıkıyor ne yapmam lazım ya da neyi eksik yapmışım
Tabletlere yüklemek sorun çıkartabiliyor. Birde google play üzerinden SAİ apk uygulamasını yükleyerek kurmayı deneyin.

Son düzenleme:
Üst Alt