Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ZX97 Yeni sezona geçişe hazırlık tarzında kısa hikaye odaklı bir bölüm. Ne zaman betadan çıkacağı belli değil.

Chuckyefes

Chuckyefes

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Telefonda rooster uygulamasını kontrol etmem gerekiyor yazıyor neyi bulmam lazım anlamadım orayı

Jyzr

Jyzr

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Oyunu indirdim fakat işlemcimin ekran kartını kullanıyor, bu da işlemciyi zorluyor biraz, harici ekran kartını kullanması için ne yapabilirim? (Laptop kullanıyorum)

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunu indirdim fakat işlemcimin ekran kartını kullanıyor, bu da işlemciyi zorluyor biraz, harici ekran kartını kullanması için ne yapabilirim? (Laptop kullanıyorum)
Bu konuyla ilgili Youtube üzerinden daha detaylı videolara bakabilirsiniz.

G

GAARAZEUS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba arkadaşlar bu oyun herkese açıldı mı?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Eternum Türkçe Erişimcisi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Betadan çıkmasına daha kac gün var acaba badik paketi alacağım da

Niki

Niki

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Kayıt dosyasını bi türlü açamadım , sorunmu var ?

N

Negredooo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paketin ayriştirilmasinda sorun oluştu diyor yüklemedi sorun için yardımcı olur musunuz

Chuckyefes

Chuckyefes

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bir oyun vardı sarışın kapı komşun ve kızı vardı oyuna başlarken bavullarına yardım ediyordun hangi oyundu o bir türlü bulamadım bilen var ise söylerse sevinirim şimdiden tşkler

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Dosyayı nasıl aktarıcaz ?
Being a DIK'in ara sürümünde önceki sürümden kayıt dosyası kullanmanız zorunlu oyuna başlamak için.

Oyunu başlattığınzda aktarma bölümü boşsa kaydınız yok veya yanlış yerde demektir.

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "%AppData%\Renpy\persistent" içinde.

Android'de ise "Android\Data\beingadikinterlude.adultoyunceviri.com\files\save" içinde olmalı.

Üst Alt