Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
ZX97

ZX97

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Strawlek Yapımcı, 1. ve 2. Sezondan bağımsız bir şekilde 3.sezon çıkaracağı için deneme niyetine ara bölüm çıkaracak. Bu bölüm 15 - 20 dakika arası sürecek ve sadece ana hikayede ilerleme olacak.
Deneme niyeti derken? Hikaye okulun dışında timeskip misali mi devam edecek?

G

ganulles41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya beta sürümü satın alasım var ama 2 gün sonra herkese erişim için açılınca çok koyacak. O yüzden beklemeliyim...

S

Silinen üye 28892

Ya beta sürümü satın alasım var ama 2 gün sonra herkese erişim için açılınca çok koyacak. O yüzden beklemeliyim...
Oyun, beta erişimine 21 kasımda girdi. yani 21 Aralıktan önce betadan çıkmaz. Ayrıyeten, yapımcının 1 ve 2. Sezondan, 3.Sezona keçiş testi için ara bölüm yayınlayacak. Eğerki betadan çıkmadan yayınlanırsa, oyunun betada kalma süresi uzayacaktır.

G

ganulles41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun, beta erişimine 21 kasımda girdi. yani 21 Aralıktan önce betadan çıkmaz. Ayrıyeten, yapımcının 1 ve 2. Sezondan, 3.Sezona keçiş testi için ara bölüm yayınlayacak. Eğerki betadan çıkmadan yayınlanırsa, oyunun betada kalma süresi uzayacaktır.
Sadece Badik almak istiyorum ama minimum 2 dolarlık alabiliyoruz. Hesabımda 22 TL var alamıyorum. :D

A

ArifHasan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yapımcısı bu kadar beklemiyor neden bu kadar betada kalıyor

C

craysll

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
abi 7.bölümde paneli düzelt görevinde kaldım ne yapmam gerekiyor

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu hangi platformdan oynuyorsunuz? Telefondan oynuyorsanız hangi sürümü indirdiniz düşük boyutlu mu yoksa normal mi?
Oyunu telefondan oynuyorum sürüm 0.8.1 normal APK telefonum xaomi redmi note 9 pro 128gb android surumum miu 12

Y

Yırtıl41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Reis ne zaman betadan çıkar bilginiz varmıdır?

P

Pavlic

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Drpinkcake kalitesi ayrı adam diğer oyunlara fark atıyor ya. Bu oyunla kapışabilecek oyun öneriniz var mı ? Piyasadaki çoğu oyunu oynadım ama bu seviyede oyun yok.
Our red string. Tür olarak farklı ama mükemmel bir oyun.

Dandikse

Dandikse

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
S.a arkadaslar oyun sorunsuz calisiyormu bosuna almayalim...

Üst Alt