Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
G

Goko31

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Ben massive dik olmama rağmen böyle bi sahne göremedim heather ile de aram iyiydi nerede bu sahne ?
Merhaba, Oyunda öyle bir sahne yok zaten, arkadaşın kast ettiği aslında samimi bir sohbetten ibarettir. ''DIK'' yolunda ''Heather'' artık daha samimi ve güven ortamı oluşuyor. ''Heather'' erkek arkadaşı olan ''Tommy'' sürekli kızı ihmal ediyor. İkinci sezon da bir ihtimal ''Tommy'' düzelmezse eğer ''Heather'' ve baş karakter daha da yakınlaşacaktır.:):geek:

G

Goko31

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Merhaba, Oyunda öyle bir sahne yok zaten, arkadaşın kast ettiği aslında samimi bir sohbetten ibarettir. ''DIK'' yolunda ''Heather'' artık daha samimi ve güven ortamı oluşuyor. ''Heather'' erkek arkadaşı olan ''Tommy'' sürekli kızı ihmal ediyor. İkinci sezon da bir ihtimal ''Tommy'' düzelmezse eğer ''Heather'' ve baş karakter daha da yakınlaşacaktır.:):geek:
Tamamdır anladım 😂

G

Goko31

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Efsane oyun ya sırf hikayesi için oynuyorum. 12 tane save dosyam var her rotayı deniyorum. Her kıza teker teker sadık olduğum savelerim felan var. Benim gibi oyunun manyağı var mı ?? 😂😂😂

B

Bitmore

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ah şu dolar kuru olmasaydı da erkenden oynayabilseydik

G

Goko31

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Hikayeyi ve cinselliği bu kadar orantılı kullanan bir oyun yok ya adult oyunların üstünde bir oyun bu. Sektörün kralı ya bu oyun. Ayrı bi seviye. Amerikan kolej havasını muhteşem yansıtıyo. Bu oyunu oynayınca diğer adult oyunlardan zevk alamıyorum 😃 efso oyun.

G

Goko31

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Drpinkcake kalitesi ayrı adam diğer oyunlara fark atıyor ya. Bu oyunla kapışabilecek oyun öneriniz var mı ? Piyasadaki çoğu oyunu oynadım ama bu seviyede oyun yok.

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Partide sigara içenlerin orda prezervatif var diyor ama göremiyorum yardımcı olur musunuz

Üst Alt