Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Y

Yıldız0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kullanıcı adı ve şifremle giriş yapıyorum hatalı diyor bu ne abi anlamıyorum

S

Silinen üye 28892

Ayrıstırmada sorun oldu diyor ne demek bu
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bir şey hakkında sorum var.
Oyunun bir sonra ki bölümü yayınlandığı zaman windows sürümü için oyunu en baştan indirmemiz mi gerekecek, bilgisi olan var mı ?

ErronBlack21212

ErronBlack21212

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun muhteşem beyler grafikleri hikayesi her şeyi mutlaka oynayın pişman olmazsınız

A

Anakinskyvolkır

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Çevirmen
Kredi
1$
İngilizce versiyonu en geç Kasım'da yayında olur beta süresi genellikle 2 hafta kadar sürüyor. Oyunun bu bölümünün ana temalarından biri Cadılar Bayramı yani Aralık ve Ocak ayına sarkmaz. Yeni yıl içinde sürpriz olursa sadece küçük bir güncelleme gelebilir. Yapımcı şuan sahnelerin çoğunu bitirmiş diğerlerini de işleme sırasına koymuş durumda. Belirttiğin tarih absürt.
Umarım dedigin gibi olur ancak sanmıyorum patreon kullanıcılarının en erken beklentisi 15 Kasım. Türkçe çevirisi ve 2 haftalık beta süreci ile beraber Aralık ayını zaten buluyor? Eğer bir sürpriz olursa Ocak ayına sarkabalir dedim nerede absürtlük var?

M

Mastertr23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynarken geri skip tuşları bazen oluyor bazen olmuyor.Olmayinca save alamıyorum.Bu sorunu yaşayan var mı

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunu oynarken geri skip tuşları bazen oluyor bazen olmuyor.Olmayinca save alamıyorum.Bu sorunu yaşayan var mı
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

M

Mastertr23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.
Teşekkürler

RUSH

RUSH

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyundaki son durum bilen var mı tahmini ne zaman yeni bölümü çıkar?

The210md

The210md

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakterin annesinin kitabını okuduktan sonra yatağa yatınca ilerleme duruyor beyaz sayfa ile kalıyor atla diyorsun geçmiyor nasıl çözülecek bilen varmı

Üst Alt