Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Oyunda öyle bir sahne yok zaten, arkadaşın kast ettiği aslında samimi bir sohbetten ibarettir. ''DIK'' yolunda ''Heather'' artık daha samimi ve güven ortamı oluşuyor. ''Heather'' erkek arkadaşı olan ''Tommy'' sürekli kızı ihmal ediyor. İkinci sezon da bir ihtimal ''Tommy'' düzelmezse eğer ''Heather'' ve baş karakter daha da yakınlaşacaktır.:):geek:
heather a kızgınım aga... iyilikten anlamıyor :D

Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bence bu oyun bambaşka bir olay daha iyi yok bence. Üniversite hayatı, kızlar falan müthiş bir ortam. Oyunu uzun saat oynayınca sanki gerçek hayatta orda yaşıyormuşum gibi hissediyorum inanılmaz derecede içine çekiyor. Gerçekten çok başka bir seviye ve 8. sezon eefsaaane olaylar çok değişik bir hal almaya başladı bir sonra ki sezonu merakla bekliyorum. Ve Jill gerçekten aşık olunacak muhteşem kusursuz bir kız ona değinmeden geçemezdim.

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Galeride giricince oyundan atıyor nedeni nedir

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
heather a kızgınım aga... iyilikten anlamıyor :D
''Heather'' aslında çok sadık bir kızdır, ''Tommy'' denen rezil herif kızın değerini anlamıyor. Oysa ki ''Heather'' çok bir şey de beklemiyor sadece biraz ona ilgi gösterilmesini istiyor. ''Tommy'' ile uzun süredir bir ilişkisi var zaten, bu kadar zamandan sonra bağların kolay bir şekilde kopması çok zordur. ''Heather'' ilk bölümler de baş karaktere daha agresif davranıyordu. Aslında bu onun kullandığı bir kalkandı ve kendini diğer erkeklerden uzak tutuyordu. Bu da ''Tommy'' olan sadakatini açıkça gösteriyor. İlerleyen bölümler de ''Heather'' artık kendi etrafına kurduğu kalkanını artık indirmeye başladı. Baş karaktere olan güveni ve samimiyeti daha da artıyor. Ya onu bir dost olarak görüyor ya da postansiyel bir sevgili olarak algılıyor. Elbette ki bu da yapımcının nasıl bir yol izleyeceğine bağlıdır.:unsure::geek:

''Heather'' gibi güzel bir kızın değerini bilmemiz gerekiyor. Bu kadar sadık bir kızın ne kadar kıymetli olduğunu ve diğer ''Hot'' kızlara göre çok daha iyi bir yapıya sahip olduğunu bize gösteriyor. Umarım ''Heather'' ile güzel bir romantik yolculuk ekler yapımcı ve elbette ki bu durum ''Tommy'' ile baya gerilim ortamına da neden olacaktır. ''Heather'' için kesinlikle değer.:)🥳(y)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Drpinkcake kalitesi ayrı adam diğer oyunlara fark atıyor ya. Bu oyunla kapışabilecek oyun öneriniz var mı ? Piyasadaki çoğu oyunu oynadım ama bu seviyede oyun yok.
Bu oyunla kapışacak bir oyun yok bence ama bunları önerebilirim.
Hikaye olarak
-Sunshine love
-Acting lesson
-Deluca family
-Summers gone
Genel olarak(yazdigim disinda)
-Being a dik
-Milfy city
-Midnight paradise
-Aoa
-Savior
-Live to fight
-Become a rockstar
-Away from home
-Family matters
-No more secrets
-City broken dreamers
-Summer Scent

Ve aklıma gelmeyen niceleri 🙂

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
''Heather'' aslında çok sadık bir kızdır, ''Tommy'' denen rezil herif kızın değerini anlamıyor. Oysa ki ''Heather'' çok bir şey de beklemiyor sadece biraz ona ilgi gösterilmesini istiyor. ''Tommy'' ile uzun süredir bir ilişkisi var zaten, bu kadar zamandan sonra bağların kolay bir şekilde kopması çok zordur. ''Heather'' ilk bölümler de baş karaktere daha agresif davranıyordu. Aslında bu onun kullandığı bir kalkandı ve kendini diğer erkeklerden uzak tutuyordu. Bu da ''Tommy'' olan sadakatini açıkça gösteriyor. İlerleyen bölümler de ''Heather'' artık kendi etrafına kurduğu kalkanını artık indirmeye başladı. Baş karaktere olan güveni ve samimiyeti daha da artıyor. Ya onu bir dost olarak görüyor ya da postansiyel bir sevgili olarak algılıyor. Elbette ki bu da yapımcının nasıl bir yol izleyeceğine bağlıdır.:unsure::geek:

''Heather'' gibi güzel bir kızın değerini bilmemiz gerekiyor. Bu kadar sadık bir kızın ne kadar kıymetli olduğunu ve diğer ''Hot'' kızlara göre çok daha iyi bir yapıya sahip olduğunu bize gösteriyor. Umarım ''Heather'' ile güzel bir romantik yolculuk ekler yapımcı ve elbette ki bu durum ''Tommy'' ile baya gerilim ortamına da neden olacaktır. ''Heather'' için kesinlikle değer.:)🥳(y)
Biraz daha Heather översen hayali bir karaktere aşık olucam :D

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bu oyunla kapışacak bir oyun yok bence ama bunları önerebilirim.
Hikaye olarak
-Sunshine love
-Acting lesson
-Deluca family
-Summers gone
Genel olarak(yazdigim disinda)
-Being a dik
-Milfy city
-Midnight paradise
-Aoa
-Savior
-Live to fight
-Become a rockstar
-Away from home
-Family matters
-No more secrets
-City broken dreamers
-Summer Scent

Ve aklıma gelmeyen niceleri 🙂
Bu resim son versiyondan mı Fanart mı ?

Quatpo

Quatpo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

:D oyunu hiç dik olarak bitirmedim. sürekli olarak heather tersliyor acayip kılım.. benim oyunu oynama nedenim bella :p

ce1rk

ce1rk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu güncellemenin tahmini oynama süresi ne kadar? ona göre bekleyeceğim

M

merter35

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
androidde sikinti var mi indirilebilir mi yani ona gore alicam

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Biraz daha Heather översen hayali bir karaktere aşık olucam :D

Merhaba, Hım ilginç doğrusu oysa ki ''Heather'' oyunda ilgimi çekmeyen kadın karakterlerden biridir. Oyunda ki favorim ''Jill'' için sayfalarca yazı yazabilirim. Son yazımda baya ''Jill'' hakkında yüksek beklenti içinde olduğumu belirtmiştim. Sezon finaline yakışır renderlar görmek güzel olurdu.:geek::unsure:;)

:D oyunu hiç dik olarak bitirmedim. sürekli olarak heather tersliyor acayip kılım.. benim oyunu oynama nedenim bella :p

Merhaba, Tavsiyem hem ''Chick'' ve alternatif olarak ''DIK'' olarakta ilerleyin. Oyunda tüm hikayeyi takip etmiş olur ve ekstra daha fazla oynamış olursunuz. Her karakteri daha yakından tanımış ve fikir edinmenize yardımcı olur.Bu da oyunda vereceğiniz kararlar konusunda daha bilgilendirici olurdu.:);)(y)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba, Hım ilginç doğrusu oysa ki ''Heather'' oyunda ilgimi çekmeyen kadın karakterlerden biridir. Oyunda ki favorim ''Jill'' için sayfalarca yazı yazabilirim. Son yazımda baya ''Jill'' hakkında yüksek beklenti içinde olduğumu belirtmiştim. Sezon finaline yakışır renderlar görmek güzel olurdu.:geek::unsure:;)

Merhaba, Tavsiyem hem ''Chick'' ve alternatif olarak ''DIK'' olarakta ilerleyin. Oyunda tüm hikayeyi takip etmiş olur ve ekstra daha fazla oynamış olursunuz. Her karakteri daha yakından tanımış ve fikir edinmenize yardımcı olur.Bu da oyunda vereceğiniz kararlar konusunda daha bilgilendirici olurdu.:);)(y)
Ben ilk defa bir oyun karakterine aşık oldum. O da jill iyi kurgulanmış güzel bir karakter 🙂

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Ben ilk defa bir oyun karakterine aşık oldum. O da jill iyi kurgulanmış güzel bir karakter 🙂
Jill çok enteresan bir karakter. Hem çok masum bir karakter hem de çok olgun ve kadınsı. Hem masumiyeti yüzünden zayıf gibi görünüyor, hem de sorumluluk alabilen yetişkin bir kadın. Valla çok sıradışı ya. Ben gerçek hayatta böyle bir karaktere sahip bir birey görmedim. DPC nasıl ve kimi örnek alarak kurguladı acaba.

Üst Alt