''Being A DIK'' Sezon finalinden daha çok olasılıklara yol açan render sahnesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

''Being A DIK'' Sezon finalinden daha çok olasılıklara yol açan render sahnesi

• Konuyu başlatan SworD
  • Başlangıç tarihi
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Merhaba Değerli Forum Üyeleri

Genel olarak ''Being A DIK'' oyununu oynamış bulunmaktayız ve oyun herkese açık olduğundan artık bu render sahnesinin ne gibi olasılıklara yol açacağından bahsedelim. Tabi ki sahne herhangi bir spoiler içermiyor ve herhangi bir karakter ile bağlantısı da yoktur. Bunun nedeni ise hangi kadın karakteri seçerseniz seçin bu render sahnesi her ilerlediğiniz hikaye de karşınıza çıkıyor. Hadi o meşhur render sahnesine bakalım;:unsure::geek:

Adsız.jpg

Evet; Bir hamilelik testi ve pozitif durumda, olasılıkları bir kontrol edelim bakalım;:unsure:
- Final sezon da seçebildiğimiz her kadın için ''Dr.PinkCake'' bir hamilelik yolu planlamakta olduğunu varsayalım, Hot kızlarını ve diğer kadınları saymasak bile bu baya bir uğraş gerektiren bir çalışma olacaktır. Bu ağırlığın altına girer mi bilemiyorum doğrusu, tabi buna niyetlense bile bu durumu ağırdan alıp ve zaman ilerlemesi daha hızlı olursa işini kolaylaştıracaktır.
- İlk olasılıktan yola çıkarsak eğer; Seçtiğimiz kadın karakterden başkası hamile kalma ihtimali olursa bu seçtiğimiz kadın karakter ile olan ilişkiyi baya baltalayacak gibi görünüyor. Bu olasılık kötü sonla bitme ihtimali de olabilir.
- Bazı arkadaşlar ''Tommy'' MC kardeşi olma ihtimalini ön görüyor. Annesi bunca zamandır ne yaptığı bilinmiyor olasılıklar dahilindedir. Bu hamilelik testi annesine ait olabilir, elbette bu masa bir öğrenci masası değilse tabi.. ki, baya bir öğrenci masasına benziyor.
- Elbette ki ''Jill'' seçen arkadaşlar, ki bu ben de oluyorum. ''Jill'' cinsel ilişki konusunda deneyimsiz olduğunu biliyoruz. Bu da ilk olasılıkların ihtimali dahilinde en çokta bizi ilgilendiriyor. Umarım bu gerçekleşir, hem oyun boyunca eğlenceli olacak hem de ''Jill'' olan geleceğe dair endişeler yaşamak güzel olurdu.:giggle:

- Son olarak bu render sahnesinin olasılıkları çok görünüyor,
''Sage'' seçerseniz eğer ''Quin'' hamile kaldığını düşünün; Bu baya eğlenceli olurdu doğrusu;)
''Sage'' seçerseniz eğer ''Diğer seçenekler listesinde olmayan hamile kalan Hot kızlarını düşünün;
''Isabella'' veya Jill'' seçenerseniz eğer ''Diğer kadınların hamile kaldığını düşünün;
''Maya ve ''Josy'' seçerseniz eğer diğer kadınların hamile kaldığını düşünün;

Evet; aklıma gelen sanırım şimdilik bu kadar, siz değerli forum üyeleri sizin de fikirleriniz önem arz ediyor. Farklı fikirleriniz varsa paylaşın daha çok teori üretelim.Umarım ''Dr.PinkCake'' bu olasılıkları komedi tadında bize sunar ve daha fazla kızların üzüldüğünü görmeyiz. İyi eğlenceler.🤩🥳

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle bir ihtimal varsa bile sonraki bölümlerde göreceğimizi düşünüyorum. Seçtiğimiz rotalarda ayrı ayrı senaryo olacaktır. Bende jill seçen biri olarak aile ilişkilerini öğrenme zamanına geldik. Tahmin ettiğim birkaç şey var bakalım nolacak. Neler olacak neler 🙂

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ben Jill rotasından gittiğim için oyunun başından beri herkesi reddetim ve ilişki yaşamadım(Jade hariç sırf Tybalt'ın annesi diye intikam almak istedim 😳) ) yani bu olasılıkla düşünürsek Jill hariç kimsenin hamile kalmaması gerekir yalnız böyle bir olay daha var Zoey geri geliyor ondan da şüpheliyim

DrPinkCake bölüm 6 dan sonra oyunu bozmaya başladı gibime geliyor konu bulamadıkça karakter ekleyip duruyor ve diğer yolları yani benim yolumda hep bir engel koyuyor bu engel kalktığında da direkt bir seks sahnesi geliyor buda benim oyundan tamamen nefret etmeme yol açtı

D

Dogsyn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu bütün yollarla oynayan biri olarak söylüyorum hamilelik testi bizimle alakalı değil çünkü bu test her türlü pozitif olarak gözüküyor sırf merakımdan dolayı oyun boyu sadece isabella olarak oynadım başka hiçbir kızla birlikte olmadım İsabella ile olduğumda da içine boşalma olayını yapmadım benim düşüncem Bu test ya Derekle ilgili ya da Zoey'le ilgili Zoey başkasından hamile kalıp terk edilmiş oalbilir ve yardım için bize geliyor olabilir ya da şu feminist kızdan Derek'in çocuğu olabilir.Bunların dışında drpickcake daha öncesinde bir olayı hiç farklı karakterlere göre yazmadı yani seçtiğimiz yola göre hamile olan kişinin değişme olanağı yok bence.Drpinkcake bölüm sonlarında böyle yapmayı seviyor mesela geçen bölüm Riona'nın takipçisinin bu kadar saçma bir şey olacağını kimse düşünmemişti ama ilk bölümden kimsenin hatırlamadığı bir tıp çıktı yani hamilelik testi bize çok çok dolaylı yoldan etki eder gibi geliyor.Bence asıl olay Jade'le ilişki yaşayıp Sage yolundan gitmemiz olucak ki sadece Sage'yle ilişki yaşamak değil onu reddetiğimiz ya da sonradan ayrıldığımız her senaryoda Jade sıkıntı çıkartıcak gibi duruyor.Üstelik bunların yanında Burke'nin Jade Mc ilişkisini bildiği senaryo var Jade ilişkisiyle ilgili neler olucak çok merak ediyorum.Tommy olayına gelirsek biraz absürt bir teori çünkü Tommy'nin annesi Josy'nin babasıyla evli ve evlatlık olma durumu falan çok zorlama olur.

B

burak6788

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben söyleyeyim bu Mona yada Camilla. Camilla nın Riona ile hap alışverişi muhabbeti boşa gösterilmemiştir heralde jenerikte ve Monanın Burke ile ilişkiden sonra okulu bırakması...

Üst Alt