Being A Dik ,Rooster uygulama sorunu - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being A Dik ,Rooster uygulama sorunu

• Konuyu başlatan Emreykc
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

Emreykc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar herkese
Being a dik Quinn ifşası çıktıktan sonra
Rooster uygulamasına girip bakıyoruz resme sonrasında insanlarla sohbet ve Sage ara jill'e mesaj at onlarıda yapıyorum ama hâlâ Rooster uygulamasına bak diyor bakıyorum bir şeyde yok ne yapmalıyım
Screenshot_2022-06-30-09-15-19-183_being.adultoyunceviri.com.jpg

E

Emreykc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rooster'da bir resim veya mesaj kaçırmış olabilir misin? Eğer hala yoksa eski bir kaydına dönüp tekrar dene.
Merhaba tek tek bakıyorum ama malesef herhangi bir şey bulamadım 3 kere geri döndüm eski kayıtlara devam ettirdim yavaş yavaş yaptım atlamamak için ama hâlâ sorun aynı

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Son düzenleme:
Çözüm
SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt