BEING A DIK KAYIT AKTARMA SORUNU... - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

BEING A DIK KAYIT AKTARMA SORUNU...

• Konuyu başlatan Bresla19
  • Başlangıç tarihi
Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
8. bölumu 3 farklı sonla bıtırdım sezon 3 ede aktarmak ıcın kaydı yaptım fakat sezon 3u oynamak ıcın kayıdı aktarmak ıstedıgım de kayıtlar gozukmuyor? bunu nasıl cozerım lutfen yardım.

mathaimuss

mathaimuss

mathai
Çevirmen
Web Sitesi
adultoyunceviri.com
Kredi
0$
Denetim masasını açıp oradan > " Görünüm ve Kişiselleştirme " bölümüne gelip > " Dosya Gezgini Seçenekleri " yazan bölümüne gelip> Alt kısımda " Gizli dosya ve klasörleri göster " bölümüne gelip > " Gizli Dosya, klasör ve sürücüleri göster " tikledikten sonra > " AppData\Roaming\RenPy\persistent " save dosyasını buranın içerisine atmak yeterli.

Discord sunucumuzun yardım kanalında çözümün bu şekilde olduğu aktarıldı, eğer pc kullanıyorsanız deneyip geri dönüş yapar mısınız?

Üst Alt