Being a DIK İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK İncelemesi

• Konuyu başlatan Byferohck
  • Başlangıç tarihi
Being a DIK en popüler oyunlardan bir tanesi fakat bana göre çok vasat bir oyun.

Oyun öncelikle sadece sex üzerine kurulu bir oyun ve hikaye olarakta yeteriz bir oyun sonuç olarak üniversiteye gittim ve karı kız s**tim dışında bir şey bulunmuyor.

Renderleri de aynı şekilde bana göre kalitesiz ve yapımcının renderlerinde çok hata var.( örnek verilecek olursa bazı renderlerde karakterlerin saçlarının kafa ile birleşik olmaması)

Oyunda bulunan olayların oldu bittiye getirilmesi de saçma bir durum zaten yapımcının bölüm sayısını 20'den 16'ya düşürmesi de bunu gösteriyor.

Bu oyuna verebileceğim puan 10 üzerinden 4 bu kadar okuduğunuz için teşekkürler.

images - 2023-09-12T230206.065.jpeg

RedMoon

RedMoon

How I Met Your Mother
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
kesinlikle katılıyorum oyunda futa bile yok böle bie oyundan kesinlikle beklerdim bide herkesi kolay halledemeseydik iyiydi sagenin erkek versiyonuyuz mübarek

Conzen

Conzen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk 3 bölümden sonra render kalitesi gelişmesi gerekirken daha kötü oldu. Oyunun konusu desen yok, adında da geçtiği gibi olay dik olmak dik olduk oyun boşlukta şuan benim için.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
İlk 3 bölümden sonra render kalitesi gelişmesi gerekirken daha kötü oldu. Oyunun konusu desen yok, adında da geçtiği gibi olay dik olmak dik olduk oyun boşlukta şuan benim için.
Çok haklısın zaten dik olayını da aceleye getirdiğini düşünüyorum olaylar oradan sonra daha da kötüleşti

seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Bence yapımcı aldığı desteğin karşılığını kesinlikle vermiyor. Sistemini güncelleştirmesine rağmen görsel kalite yeteri kadar artmadı, güncelleme aralıkları uzun ve bölümler içerik olarak boş oluyor, ara bölüm olarak yaptığı kısım vasattı ve hiçbir şey katmıyordu oyuna, son bölümde yarı sandboxdu, muhtemelen bu bölümde aynı şekilde olacak.

Son düzenleme:
Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
Sezon öncesi bölüm ve 9.bölümü oynama gereği bile duymadığım, asla eski hissiyatı vermeyen, oyunu uzatmak için gereksiz kızlar ve boş sandbox eklenen yapım. Masmaalesef ilk bölümlerdeki o heyecanını kaybetti

Son düzenleme:
Kumar

Kumar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben bu oyunu oynamayı planlıyordum (ama henüz oynamadım).Gerçekten oyunun görsel kalitesi ve hikayesi bu kadar kötüyse oyunu daha iyi hale getireceklerini ve hikayelerin daha gerçekçi olması konusunda biraz şüpheliyim.Bunun düzeltileceyini umuyorum ki, belki yapımcı biraz vicdan azabı çekip oyuna güzel bir dokunmalarla (tabii gereksiz olmayan dokunmalar) yeni güncellemerde gördüyü emeyin hakkını verir.
BELKi..

Son düzenleme:
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ben bu oyunu oynamayı planlıyordum (ama henüz oynamadım).Gerçekten oyunun görsel kalitesi ve hikayesi bu kadar kötüyse oyunu daha iyi hale getireceklerini ve hikayelerin daha gerçekçi olması konusunda biraz şüpheliyim.Bunun düzeltileceyini umuyorum ki, belki yapımcı biraz vicdan azabı çekip oyuna güzel bir dokunmalarla (tabii gereksiz olmayan dokunmalar) yeni güncellemerde gördüyü emeyin hakkını verir.
BELKi..
Kendi destekçileri oyunu eleştirdi diye ban atan bir adam kendisi hiç sanmıyorum düzeleceğini

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye olarak çok haklı bulsam da render konusunda değilim çünkü çok daha kötüleri var. Animasyonlar, sahneler göz kırpma detayları gerçekten güzel. Ama şu gerçek ki pc'yi yenilemesine rağmen kalite sabit kaldı, özellikle bir bölüm için aşağı yukarı 1 yıl harcıyorken. Yani artı kısımları olduğu gibi eksi kısımları da olduğunu söyleyebilirim

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Hikaye olarak çok haklı bulsam da render konusunda değilim çünkü çok daha kötüleri var. Animasyonlar, sahneler göz kırpma detayları gerçekten güzel. Ama şu gerçek ki pc'yi yenilemesine rağmen kalite sabit kaldı, özellikle bir bölüm için aşağı yukarı 1 yıl harcıyorken. Yani artı kısımları olduğu gibi eksi kısımları da olduğunu söyleyebilirim
9 tane 4090 ile çok daha iyi render alması gerekirdi ve bunca yıldır bu işte olmasına rağmen bu tür hataları yapması da ne bileyim

B

BeneDIKt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şimdi bir kere bu bir inceleme değil. Fero arkadaş oyun hakkındaki kişisel görüşlerini dile getirmiş. Zevkler ve renkler tartışılmaz, saygı duyar geçerim. Lakin başlığın "inceleme" olarak değil de "kişisel görüşler" olarak değiştirilmesi daha uygun olur.

Being a DIK, bana göre tartışmasız bir şekilde tüm zamanların en iyi AVN oyunudur. Gerek konusu, gerek render kalitesi, gerek mini oyunları, gerek espirileri, gerek sex sahneleri ile tam bir kilometre taşı. Hataları var mı? Elbette! Pozlamalarda görülen hatalar bazen çok can sıkıyor. Örneğin Jill'in modellemesinde çok ciddi sorunlar var. Omuzları yok resmen bazı sahnelerde... Oyun senaryosunu 5 farklı kola ayırmak ve Sage'in DIK olan karakterini tamamen CHICK'e çevirmek de yine yapılan en büyük hatalardan...

Fakat yorumlarda ve "inceleme" de dikkatimi çeken yegane şey konunun zayıf olması şekildeki değerlendirmelerdi. Sanırım ben sizlerden farklı bir oyunu oynadım. Gelin bakalım oyunda konu var mıymış yoksa yok muymuş?

Sage: Hikayenin merkezinde yer alıyor. Sevgiliniz olmasa bile annesi ile birlikte olmanız, HOT başkanı olarak son senesinin olması ve yerine geçecek kişi olan Quinn'e tam olarak güvenememesi, yine Quinn'in çevirdiği haltlardan bir haber olması ve öğrendiğinde bunlara vereceği tepki ile hikayesi en çok merak edilenlerden...

Quinn: Hikayenin merkezinde değil, direk hikayenin kendisi. Hem kampüse hem de striptizcilere uyuşturucu sağlıyor. Aynı zamanda Riona, Camila, Sarah ve Mel'den oluşan bir fahişe ekibi ile kampüse ve üni. rektörü Stephen'a kadın pazarlıyor. Ana karaktere sırılsıklam aşık ve Sage'i parmağında oynatıyor. Sırf kendisi bile başlı başına pek çok oyundan daha fazla hikaye içeriyor.

Bella: Kocası ile olan durumu, evindeki kapalı kapının ardındakiler, çocuğu var mı yok mu, Jill ile olan bağlantısı (akraba mı yoksa başka bir şey mi?) gibi pek çok bilinmez içeriyor.

Jill: Ablasının geçmişi, alkolik babası, ana karakterin annesi ile olan olası akrabalığı, Bella ile olan yakınlığının nedeni, en yakın arkadaşı Bianca ile ana karakter üzerinden girişeceği romantik rekabet, Rusty ile olan bitmemiş geçmişi gibi bir sürü bilinmez içeren bir başka karakter.

Maya: Babası ile olan durumu, hayatını ipotek altına alan kredi borcu ile nasıl başa çıkacağı, Josy ile olan bir dargın bir barışık durumu, HOT içerisinde yer almak istemesi ama Quinn'den ölesiye nefret emesi, ana karaktere olan ilgisinin onu nereye götüreceğini bir türlü bilememesi gibi pek çok bilinmez ile bizi baş başa bırakan bir başka karakter.

Josy: Tommy ile olan nefret düzeyindeki abi-bacı ilişkisi ve Tommy üzerinde kara bulut gibi gezerken ana karakter ile bir türlü açık açık sevgili olarak görüşememesi, ana karakteri Maya'dan daha çok sevmesi ama Maya'yı da bir türlü bırakmak istememesi gibi sağlam bir hikaye de yine kendisine yazılan bir başka karakter.

Daha Vinny'nin ana karakterimize, Tommy'ye, Quinn'e ve hatta Lily'ye neler yapacağı, DIKlerin içerisindeki hainin kim olduğu, Mona'nın geri dönüp dönmeyeceği, Lily'nin aslında bir gizli polis olup olmadığı gibi onlarca konuya değinmedim bile...

Şöyle bir bakıyorum da oyunun hikayesi gerçekten çok dandikmiş yaaa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Son düzenleme:
seinal

seinal

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Sonunda düzgünce yazılmış bir karşıt görüş 😅

Oyunun senaryosunun ayrılması konusunda yazdığını pek anlamadım, bu kadar kadının olduğu bir oyunda illaki onlar arasında bi seçim yapılması lazımdı bunun sonucunda MC seçtiği kıza daha çok odaklanacağımdan hikayenin farklı kollara ayrılması da saçma değil saçma olan ayrılan hikayelerin yarısının boş olması. MC'nin annesini araştırması yada araması dışında düz üniversite sikiş oyunu.

Görsel kalite konusunda yazdığım şeyi tekrar yazacağım aldığı desteğin karşılığını vermiyor 9x4090 ile muhtemelen en iyi sisteme sahip yapımcı ama Lily ve Nicole dışındaki karaktler plastik gibi gözüküyor

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Şimdi bir kere bu bir inceleme değil. Fero arkadaş oyun hakkındaki kişisel görüşlerini dile getirmiş. Zevkler ve renkler tartışılmaz, saygı duyar geçerim. Lakin başlığın "inceleme" olarak değil de "kişisel görüşler" olarak değiştirilmesi daha uygun olur.

Being a DIK, bana göre tartışmasız bir şekilde tüm zamanların en iyi AVN oyunudur. Gerek konusu, gerek render kalitesi, gerek mini oyunları, gerek espirileri, gerek sex sahneleri ile tam bir kilometre taşı. Hataları var mı? Elbette! Pozlamalarda görülen hatalar bazen çok can sıkıyor. Örneğin Jill'in modellemesinde çok ciddi sorunlar var. Omuzları yok resmen bazı sahnelerde... Oyun senaryosunu 5 farklı kola ayırmak ve Sage'in DIK olan karakterini tamamen CHICK'e çevirmek de yine yapılan en büyük hatalardan...

Fakat yorumlarda ve "inceleme" de dikkatimi çeken yegane şey konunun zayıf olması şekildeki değerlendirmelerdi. Sanırım ben sizlerden farklı bir oyunu oynadım. Gelin bakalım oyunda konu var mıymış yoksa yok muymuş?

Sage: Hikayenin merkezinde yer alıyor. Sevgiliniz olmasa bile annesi ile birlikte olmanız, HOT başkanı olarak son senesinin olması ve yerine geçecek kişi olan Quinn'e tam olarak güvenememesi, yine Quinn'in çevirdiği haltlardan bir haber olması ve öğrendiğinde bunlara vereceği tepki ile hikayesi en çok merak edilenlerden...

Quinn: Hikayenin merkezinde değil, direk hikayenin kendisi. Hem kampüse hem de striptizcilere uyuşturucu sağlıyor. Aynı zamanda Riona, Camila, Sarah ve Mel'den oluşan bir fahişe ekibi ile kampüse ve üni. rektörü Stephen'a kadın pazarlıyor. Ana karaktere sırılsıklam aşık ve Sage'i parmağında oynatıyor. Sırf kendisi bile başlı başına pek çok oyundan daha fazla hikaye içeriyor.

Bella: Kocası ile olan durumu, evindeki kapalı kapının ardındakiler, çocuğu var mı yok mu, Jill ile olan bağlantısı (akraba mı yoksa başka bir şey mi?) gibi pek çok bilinmez içeriyor.

Jill: Ablasının geçmişi, alkolik babası, ana karakterin annesi ile olan olası akrabalığı, Bella ile olan yakınlığının nedeni, en yakın arkadaşı Bianca ile ana karakter üzerinden girişeceği romantik rekabet, Rusty ile olan bitmemiş geçmişi gibi bir sürü bilinmez içeren bir başka karakter.

Maya: Babası ile olan durumu, hayatını ipotek altına alan kredi borcu ile nasıl başa çıkacağı, Josy ile olan bir dargın bir barışık durumu, HOT içerisinde yer almak istemesi ama Quinn'den ölesiye nefret emesi, ana karaktere olan ilgisinin onu nereye götüreceğini bir türlü bilememesi gibi pek çok bilinmez ile bizi baş başa bırakan bir başka karakter.

Josy: Tommy ile olan nefret düzeyindeki abi-bacı ilişkisi ve Tommy üzerinde kara bulut gibi gezerken ana karakter ile bir türlü açık açık sevgili olarak görüşememesi, ana karakteri Maya'dan daha çok sevmesi ama Maya'yı da bir türlü bırakmak istememesi gibi sağlam bir hikaye de yine kendisine yazılan bir başka karakter.

Daha Vinny'nin ana karakterimize, Tommy'ye, Quinn'e ve hatta Lily'ye neler yapacağı, DIKlerin içerisindeki hainin kim olduğu, Mona'nın geri dönüp dönmeyeceği, Lily'nin aslında bir gizli polis olup olmadığı gibi onlarca konuya değinmedim bile...

Şöyle bir bakıyorum da oyunun hikayesi gerçekten çok dandikmiş yaaa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Öncelikle incelemeye karşı görüşlerini düzgün yazdığın için teşekkür ederim.

Herkesin oyunları farklı şekillerde deneyimlediğini ve beğenilerinin değişebileceğini düşünüyorum.

Kendi bakış açımı yansıtan bir inceleme yapmış olabilirim, bu konuda bir şey demiyorum.

Ancak, oyunun hikayesiyle ilgili ben şahsen doğru düzgün bir hikaye olmadığını düşünüyorum ki ben bu konuda yanlız değilim.

Karakterler için ayrı ayrı şey yazmışsın bu şey başta olabilecek bir şeydi ben zaten ilk 5 bölümün fena olmadığını (DIK olana kadar her şey normal olduğunu) düşünüyorum ama şimdi oyun güncellemelerinin sadece yeni kızlar ekleyip partilerle beraber sex eklemesi dışında bir şey olmadığı ortada.

Ek olarak yapımcının bölüm sayısını düşürmesinden (2 sezonu silmesi) artık bunu sürdüremeyeceğini gösteriyor bunu kimse inkar edemez.

He bir de son bölümde destekçileri oyunu beğenmediği için onları banlaması ve sonrasında herkesin beğendiğini söyleyen bir yapımcı da yüzsüzün tekidir.

Üst Alt