Being A Dik Hata Alıyorum Lütfen Yardım! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being A Dik Hata Alıyorum Lütfen Yardım!

• Konuyu başlatan asma
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asma

asma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar, Being A Dik oyununu açarken sıklıkla ''Turbo Virtual Machine Executable yanıt vermiyor'' hatası alıyorum. Nasıl düzeltirim?Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
asma

asma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkada çalışan her uygulamayı kapatın, oyun yüklenirken başka bir ekrana geçmeyin ve yine oyun yüklenirken click yapmayın sadece bekleyin. Olmazsa bilgi
nasıkl l çözdünüz bende farklı bir oyunda aynı hatayı alıyorum.

sayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Yüklenmesi biraz uzun sürebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt