Being A Dik hangi dosyayı indirmeliyim - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being A Dik hangi dosyayı indirmeliyim

• Konuyu başlatan Neontt
  • Başlangıç tarihi
N

Neontt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu siteden Being A Dik indirecektim Windows için ama baya bir link var. Ben ana oyunu oynamak istiyorum yani Steam de ki versiyonunu, hangi dosyayı indirmem lazım. Sezon öncesi bölüm nedir?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ana Oyun (1-8 Tüm Bölümler) yazan kısımdan indirmeniz gerek. Sezon öncesi bölüm de ikinci sezonun sonu olan sekizinci bölümden sonra oynanmalı.

Üst Alt