Being a dik Giriş yap butonuna basar basmaz oyundan atıyor(giriş başarılı oluyor) - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a dik Giriş yap butonuna basar basmaz oyundan atıyor(giriş başarılı oluyor)

• Konuyu başlatan Teknoyun
  • Başlangıç tarihi
T

Teknoyun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirip kurdum ve giriş kısmında bilgilerimi doğru girip giriş yap butonuna basıyorum giriş başarılı iyi oyunlar dileriz yazısı geliyor ve 1 saniyelik siyah ekrandan sonra oyundan atıyor forumdaki önerileri denedim farklı internetleri denedim farklı vpnleri denedim urban vpn türkiyeye bağladım başka ülkelere bağladım ama bir türlü olmuyor yardımcı olur musunuz?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa eğer Discord sunucumuza gelip #Kayıt dosyalarınız kanalından save alabilirsiniz.

T

Teknoyun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa eğer Discord sunucumuza gelip #Kayıt dosyalarınız kanalından save alabilirsiniz.
Dediğiniz dosyalardan ilki dosyalarda yok sadece 2.si var onu silip uygulama verilerini temizle yapıp tekrar girdiğimde yine aynı hata oluşuyor oyunun save dosyası yok ilk defa indirdim

R

robbort123

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
BENDE OYUN GİRİS YAPTAN SONRA DEVAM EDİYOR AMA HİKAYE YE BAŞLA DEDİGİMDE GİRİS YİNE DEVAM EDİYOR KONUSMALAR GELİYOR GEÇİYORUM HATTA AMA GİRŞ EKRANI GOZUKUYOR SUREKLİ SAHNE GOZUKMUYOR

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
BENDE OYUN GİRİS YAPTAN SONRA DEVAM EDİYOR AMA HİKAYE YE BAŞLA DEDİGİMDE GİRİS YİNE DEVAM EDİYOR KONUSMALAR GELİYOR GEÇİYORUM HATTA AMA GİRŞ EKRANI GOZUKUYOR SUREKLİ SAHNE GOZUKMUYOR
Bu sorun hakkında çok fazla bir bilgim yok size şu an ne desem yanlış bir bilgi olabilir. En iyisi sizin Discord sunucumuza katılarak diğer arkadaşlardan yardım istemeniz.

K

kairos

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 8'de Derek ve Karen ile yurt partisinde konuşurken oyun hata veriyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bölüm 8'de Derek ve Karen ile yurt partisinde konuşurken oyun hata veriyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Aldığın hatanın ekran görüntüsü ile birlikte discord sunucusunda ki yardım ve hata kanalına atabilirmisin bilen bir arkadaş yardımcı olacaktır.

B

benli.mustafa0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya abi oyunu yeni indirdim 2.bölüme geçtim daha başındayım bir türlü ilerleyemedim. Sürekli oyundan atıyor. Oyun verilerini sildim , bütün dosyalarımı uygulamalarımı sildim ve hatta cihazı da sıfırladım sorun cihazdadır diye oyunu yükledim yine atıyor. Bir çaresi yok mudur ?

Üst Alt