Being a DIK 7.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a DIK 7.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu?

• Konuyu başlatan Babaringo
  • Başlangıç tarihi
B

blackraven16

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence gayet iyi bölümdü ama öncekilerden çok bi farkı yoktu bence jill'in ablası bizim annemiz çıkacak. yapımcınında uzun süre jill'e dokunmamasının sebebi bence bu.kararı bize bırakıcak. Ayrıca finaldeki gay sahnesinde iyi göt oldum.

J

Jmsmbk06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar 8. Bölüm ne zaman gelecek bilen var mı? Bi de ben oyunu başka bi platformdan indirdim 8. Bölüm geldiğinde aynı yerden nasıl devam edeceğim tarif ederseniz sevinirim

fenerlirix

fenerlirix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben ilişkimi yakınlığımı isa dan yana kullanıyordum öğretmenle birşey yaşarsak isabel bitiyor mu oyunu en başından 2 tur oynadım allah belasını versin fldgkjdflgfd

C

Cagatayxd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok az geldi bana umarım 8.bölüm yanıltır eylül ayında çıkıyordu yalnış değilsem, çevirmenler max 1 aya bitirir ve betaya girer oradan da 1.5 2 ay daha bekleriz diye tahmin ediyorum. Ama kesinlikle değer teşekkürler aoç

Hamzaarslan12

Hamzaarslan12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Keşke jade ile bir sahne olsaydı

B

berkkrs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
5.bölümde Cathy sahnesi yaşarsak, 7.bölümde Isabella ile olan ilişkimiz bitiyor o yüzden beğenemedim
Ya ben isabella yolunu seciyorum cathy veya jade ile hic iliski yasamiyorum ama araba sahnesinde ilsikin bitiyor ne yaptiysam gecemedim hileleride kullandim hicbisey degismedi nasil devam edebilirim

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Jill karakteri neden o tybat denen adama katlanıyor ki acayip saçma ama ben çok sevdim 7.bölümü. :)

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Ya ben isabella yolunu seciyorum cathy veya jade ile hic iliski yasamiyorum ama araba sahnesinde ilsikin bitiyor ne yaptiysam gecemedim hileleride kullandim hicbisey degismedi nasil devam edebilirim
Isabella'ya iltifat et ve evdeyken hatırlamıyorum ve ikinci seçenekte yürü seçeneğine tıkla ardından araba sahnesi gelecek orada öp seçeneğine basmalısın. :) Ayrıca Bella sahnelerinde dikkatli seçim yapmalısın.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Eğer katlanmasa tybalt karakterimizi şikayet edecekti o yüzden 🙂
Biliyorum da bu kızı niye bu kadar aciz salak hale sokmuşlar anlamadım. Sırf bu salaklığı yüzünden yüzüne bakmıyorum oyunda. :)

Üst Alt