Being A DIK 6.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being A DIK 6.Bölüm güncellemesini yeterli buldunuz mu?

• Konuyu başlatan holystep
  • Başlangıç tarihi
Güncellemeyi oynayan birçok kişi hikaye açısından yetersiz buldu. 6. bölüm için düşüncelerinizi merak ediyorum.

Ben yeni eklenen malikaneyi tamir ettirme mekanizmasını çok sevdim.Hikaye ve animasyon hakkında bir eksik bulamadım. Bence güncelleme gayet iyiydi1597246761_BeingADIK-2020-08-12-00-23-16-48.jpg

Kanliyurg

Kanliyurg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pek yeterli değildi çoğu karakter arka planda kalmıştı pek beğenemedim açıkcası sadece meraklandıran şey annemiz ile ilgili kısım

S

Silinen üye 28892

Aslında yeterliydi, çünkü Sage hastayken, bizi telefonla arayıp HOT evine gittiğimiz ve ona baktığımız sahne belkide en iyi anlardandı, ona bakmamız, mutfaktan onun için bir şeyler yapmamız gerçekten duygusal yönden çok iyi bir şeydi. ona karşı bazı sırlarımızı paylaştığımız yer de cabası.Duygusal yönden çökmüş,sevgilisinden ayrılmış bir kıza moral olsun diye bunları yapmak çok güzeldi.

Ragerer2

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben 6 bölümü beklediğim gibiydi yeni hikaye konuları açıldı annemiz ile 1 bölümden beri ilk defa birşey öğrendik diğer bölümlerim daha iyi olacağını işaret idi her kadın ana karakterleri seven kişiler güzel sahneler vardı bu bölüm herşey icin başlangıç oldu romantik hikaye vb

CeoSky

CeoSky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır öncelkle 4 saat asgari oynanış süresi verdiler ama 2 saat sürdü ve hikayesel olarak pek ilerleyiş yoktu zaten bölümün yarısı bir kütüphane oyununda geçiyor.

Mr Akca

Mr Akca

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sage nihayet o sevimsizden kurtuldu 10/10

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır öncelkle 4 saat asgari oynanış süresi verdiler ama 2 saat sürdü ve hikayesel olarak pek ilerleyiş yoktu zaten bölümün yarısı bir kütüphane oyununda geçiyor.
şöyle hem dik ve tavuk olarak toplam 4 saat oynayış süresi
ayrıca tamir mekanizması çok hoş ve oyun sadece basit bir hikaye olmaktan çıkıp size sorumluluk yüklediği için gerçekten bağlanıyorsunuz

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sageci olarak hoşuma gitti.

LokmanBey

LokmanBey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mayacı Olarak En Sonunda Yaptık Yani Sürtmeden Ama Genel Olarak Yeterli Değil !

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasıl bulabilirim sage olabildiğince azdı ve reddettiğim halde maya ve josy etrafımda geziyordu ama Qinin bize düşmeye başlaması iyiydi

Cengizhan

Cengizhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence yeterliydi ama jille nerdeyse ayrılıyoduk

Sykonaa

Sykonaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar nereden. İndiriyoruz 6. Bölümü Allah rızası için yardım

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar nereden. İndiriyoruz 6. Bölümü Allah rızası için yardım

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jillci olarak yeterli değildi bence. 6. Bölüm uzun olmasına rağmen sadece 2 sahnesi vardı

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bence iyiydi kütüphane sahnesi ise ; oyunun arada bir bizi farklı havalara sokması lazım güncelleme geç geldiği için kütüphane sahnesinden çok hikaye istedik ama 4 veya 5 güncelleme sonra oynamış olsaydık kütüphanedeki oyunu severdik diye düşünüyorum

Kekwaid

Kekwaid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
4. Bölümde rooster uygulamasına bakmaliyim diyor karakter bakmama rağmen burda takili kaldim yardem edebilir misiniz ?

Kekwaid

Kekwaid

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yorumları okuyun, oluyorsa yorum yapın.
Yorumlarda bunla ilgili birsey bulamadim eğer anlatamadıysam 4. Bölümde partide dildo çevirip öpüsme yerinde biri geliyor ve laptopun nerde oldugunu soruyor sonra karakter rooster uygulamasina bakmaliyim diyor ben uygulamaya bakiyorum fakat karakter ayni şeyi demeyi tekrarlıyor bir çozüm bulamadim

Üst Alt