Being a Dıck yardım - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Being a Dıck yardım

• Konuyu başlatan Ozggu
  • Başlangıç tarihi
O

Ozggu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu pc ye indirdim ınterlude sürümü açıldı ama kayıtlardan devam ediyor en baştan oynamak istiyorum ben 1 ve 8 bölümü indirdim oda açılmıyor çözümü olan var mı ?

O

Ozggu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben pc ye indirdim 1 ve 8 bölümü zip olarak zipten çıkardım uygulamayi açıyorum not defteri hatası veriyor

O

Ozggu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ondan ziyade ben windowsdan vazgeçtim apk indireceğim de bu Türkçe linklerden sezon öncesi bölümü ve 1-8 bölümü indirsem oyunu en baştan sonuna kadar oynayabiliyor muyum en başından başlamak içinsezon öncesi interlude bölümünden mi başlamam gerekiyor onu merak ediyorum

M

mete731

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar ben apk yukledim internetten oynadim ve simdi telefon degistirdim, yuklesem kaldigim yerden devam eder mi

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Eğer değiştirdiğiniz telefondan o oyuna ait save kaydınızı yeni telefonunuza aktarmışsanız devam edebilirsiniz fakat save dosyasını aktarmamışsanız maalesef kaldığınız yerden devam edemezsiniz.

MCdana

MCdana

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar ben oyunu oynuyorum ama aşarıdaki geçme kaydegme butonları gözükmüyor onu nasıl halederim oyunu kayıt edemiyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Arkadaşlar ben oyunu oynuyorum ama aşarıdaki geçme kaydegme butonları gözükmüyor onu nasıl halederim oyunu kayıt edemiyorum
PC'de 'Z' tuşu ile, Android'de ekran yatay şekildeyken parmağını önce sağa sonra parmağını kaldırmadan sola çekerek açabilirsin hızlı menüyü. Normalde her oyunda açık oluyor ancak istemeden gizlemişsindir muhtemelen.

B

berkant09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunu indiriyorum giriyorum giriş ekranında sorun yok giriş yapınca oyun alta düşüyor ve açılmıyor yardımcı olabilecel var mı

K

Keskinalkan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda 7.bölümü bitirdim 8.bölüme geçerken oyundan atıyor nasıl düzeltebilirim Not:mobil olarak oynuyorum

W

WWPM2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezonda oynadıklarımı kayıt edip, 3.sezona geçmek istiyorum ama olmuyor. Yardımcı olur musunuz (mobilim)

Üst Alt