Become a Rock Star İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Become a Rock Star İncelemesi

• Konuyu başlatan Ronaxian
  • Başlangıç tarihi
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Banner.png

HİKÂYENİN ANA TEMELLERİ

Ana karakterimiz(erkek) zengin ve varlıklı bir ailenin çocuğu. Ailemiz bizim şirket işlerine katılmamızı ve aile mirasımızı devam ettirmemizi istiyor. Diğer aile üyeleri bu konuda çok üstümüze gelmese de özellikle babamız bizi bu konu hakkında çok zorluyor. Karakterimizin farklı hayalleri ve emelleri var.

Çocukluğundan beri karakterimizin müzikle ayrı bir bağı var ve bir müzik grubu kurmak istiyor. Tabii babamız bunu engellemeye çalışıyor, hatta böyle bir emelin varsa sana tek kuruş para göndermem diyor. Biz de hayallerimizin peşinden koşmak için bütün parayı ve aile mirasını tam anlamıyla görmezden geliyoruz. Karakterimiz bu hayali için eski zenginliğini bırakıyor ve müziğin peşinden gidiyor. Bu süreç içinde birçok kişiyle tanışacak, birçok ilişki kuracak ve aileniz ile de pek çok olay yaşayacaksınız.

+ OYUNUN İYİ YANLARI

+ Oyundaki aile içi bağlar çok iyi bir şekilde işleniyor, gerçekten bir aileniz olduğu hissediyorsunuz.
+ Yaptığınız seçimlerin çoğu oyuna etki ediyor ve belli yerlerde karar vermeniz gerekli, aksi taktirde cezalandırılıyorsunuz.
+ Oyunda birçok karakter ve bu karakterler ile çoklu sahneler de görebiliyorsunuz.
+ Başarılı bir hikâyemiz var ve oyunun birçok başarılı sonu var.
+ Oyundaki karakterler gerçekten sizlere varlığını çok iyi bir şekilde hissettiriyor. Karakterlerin tavırları ve işlenişlerini gerçekten çok iyi.
+ Her karakterin ayrı ayrı özelliği ve başarılı diyalogları var, öyle boş beleş karakter göremezsiniz.
+ Oyunun; ambiyansı, mekânları, hareketli animasyonları ve karakter modellemeleri muazzam.
+ Sahnelere özel müzikler başarılı.

- OYUNUN KÖTÜ YANLARI

- Oyunda çok fazla son da olsa özellikle belli karakterlerin sonu yok.
- Çok fazla karakter olmasına karşın, çoklu sahneleri sadece bir yolda görebiliyorsunuz.

Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz:

- KENDİ OYUN TECRÜBEM VE DEĞERLENDİRMEM -

MrJet adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyunumuz 2018'den beri geliştiriliyor ve nihayet bu yıl final yaptı. Oynarken aşırı derecede keyif aldığım ve eğlendiğim bir oyun oldu. Özellikle çok az oyunda görebileceğiniz aile unsuru bu oyunda inanılmaz derecede iyi yansıtılmış. Oyunumuzun hikâyesi ise çok başarılıydı. Zengin bir aileden gelen bir çocuk olarak; babamız, kardeşlerimiz kendi şirketlerini yönetiyorlar, biz ise ana karakter olarak böyle şeyleri sevmiyoruz. Müzikle uğraşan karakterimizin kendi hayalleri var, kendi şarkı grubunu oluşturmak ve bu yolda ilerlemek istiyor. Tabii bunları gerçekleştirirken önümüze hem problemler hem de ailesel engeller çıkıyor. Biz de bu süreç içinde bunları çözüp hayallerimize kavuşmaya çalışıyoruz. Yaptığınız seçimler oldukça önemli ve bu oyun bir harem oyunu değil; önünüze gelenle bir birliktelik yaşayıp yakayı kurtaramıyorsunuz. Oyunumuzun ana karakterleri; ''Lisa, Jade, Jane, Anna ve Selina''. Bu karakterlerden herhangi birinin yolunu seçmeniz gerekiyor. Ben hem aldatırım hem de herkese yürürüm diyorsanız, buyurun deneyin :D Eğer böyle bir şey yaparsanız oyun sizleri çok fena bir şekilde cezalandırıyor. Hem de öyle böyle değil. Bazı karakterler herhangi bir cezaya sebep olmuyor, bunu zaten oynarken fark edeceksiniz.

Özellikle oyunumuzdaki aile unsuru çok güzeldi. Oyunumuzun ana karakterinin ailesi gerçekten çok güzel bir şekilde işlenmişti. Günümüz oyunlarında aile içinde hep bir ensest ilişki ya da stepmother olayları olur ya, işte bu oyunumuzda bunlar bulunmuyor. Her şeyden önce karakterlerin derinliği çok iyi işlenmiş. Tam bir otoriter babamız var; aileyi ayakta tutan ve herkesle iyi anlaşan bir ablamız var, bizi seven ancak bizle rekabet içinde olan abimiz var, bir de bize belli yönlerde yardımı olan başka bir ablamız var. Oyunu oynarken gerçek bir aileniz varmış hissine kapılıyorsunuz, çünkü her birinin karakter derinliği çok iyi bir şekilde işlenmiş. Oyununuzda aile unsuru öyle geçiştirilmemiş, uzun uzun aile muhabbetleri oluyor, tartışmalar oluyor, babamızla rekabetlerimiz oluyor, kardeşlerimizle bir şeyler paylaşıyoruz. Demek ki aptal aptal konular da olmadan böyle güzel oyunlar yapılabiliyormuş.

Oyunumuzdaki bütün karakterleri aşırı derecede başarılı buldum, her birinin kendine has bir hikâyesi ve kişiliği var. Aynı zamanda oyunumuzdaki hareketli animasyonlar da inanılmaz derecede başarılıydı. Oyunun ilk başlarındaki hareketli animasyonları pek beğenmemeniz muhtemel ancak dediğim gibi oyun 2018 yılından beri geliştiriliyor. İlerledikçe animasyonların nasıl güzelleştiğini ve geliştiğini fark ediyorsunuz. Ana karakterimizin penisi bile su süreç içinde değişime uğruyor :D Animasyonların fark farklı bakış açıları ve pozisyonları var. Özellikle oyunda biraz ilerledikten sonra animasyonların ne kadar güzelleştiğini fark ediyorsunuz. Oyun sizleri animasyon anlamında inanılmaz derecede doyuruyor. Karakterlerin her birinin ayrı ayrı kişiliğinin olması ve çoğunun ayağı yere basan tipler olması çok güzel bir unsurdu. Sadece kadın karakterler değil, erkek karakterler de çok başarılıydı. Özellikle oyun boyu can dostumuz olan ''Jacob'' karakterini çok beğendim. Sadece kadınlarla değil, bir dost olarak erkeklerle olan iletişimimiz de çok derin bir şekilde işlenmişti :)

Oyunumuzun arka plan sesleri ve müzikleri de inanılmaz derecede başarılıydı. Oyunu oynarken bir ritme kapılıyorsunuz ve bu da oyunumuzda ayrı bir hava katıyor. Ne yazık ki her karakter ile bir son görmeniz mümkün değil. Dediğim gibi oyunun ana karakterleri var ve bunlardan ilerlemek zorundasınız. Aksi taktirde herkes tarafında terk ediliyorsunuz. Oyunda üçlü ilişki kurabileceğiniz belli karakterler var ancak bunlardan sadece biri sürekli olacak :D Oyundaki sonlar seçimlerinize göre değiyor, hatta belli karakterler ile ilerlemeye karar vermişseniz, o karakterin yolundan giderken geçmişten sahneler görüyorsunuz. Bu da inanılmaz derecede beğendiğim bir unsur oldu. Böylelikle karakterimizin geçmişine ve diğer karakterlerin geçmişine de şahitlik etmiş oluyoruz. Göreceğiniz sonlara göre; karakterlerin vücut yapıları, saçları, dış görünüşleri bile değişiyor. Gördüğüm sonların çoğu tatmin ediciydi ancak içlerinden bazılarının diğerlerinden daha güzel olduğunu söylemem gerekli :D

Yapımcımızı tebrik ediyorum. İnanılmaz derecede başarılı bir oyun oynadım; bana göre oyunun çok fazla bir kusuru yok. Güzel bir ailemizin olduğu; aile için ilişkilerin çok iyi yansıtıldığı, aptal aptal aile üyelerimize yavşamadığımız, güzel hikâyesi, başarılı karakterleri ve müzikleri olarak harika bir oyun oynadım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir oyun olmuş. Oyunumuzu sindire sindire ve mola vererek oynarsanız yaklaşık 1-2 gününüzü alır. He ben hiç başından kalkmadan oynarım diyorsanız 1 gününüz gider. Umarım yapımcımız ilerleyen zamanlarda projelerine devam eder, oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız aldığını söylemek istiyorum.

Oyunumuza Emma için bir son eklendi.

-06.10.2023-

Yapımcımız oyuna ''Emma için bir son'' ekledi, bu sonu bekleyenler değerlendirebilir. Umarım sitemize de bu güncelleme kısa sürede gelir. Emma için yeni birkaç sahne eklenmiş ve geçmişte onunla yaşadıklarımızı daha detaylı bir şekilde gösteren anılara da yolculuk yapıyoruz. Gerçekten oyunda eksik kalan bir sondu, oyunu hızlı bir şekilde baştan sona oynadım ve gördüğüm sahneler gerçekten çok güzeldi. Yapımcımız diğer karakterlere son ekler mi bilemiyorum ancak kendisi artık yeni yapımına geçmek istiyor. Nasip diyelim :)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yani 2020de oynamıştım en son ve ilk oynadığım oyunlardan bir tanesi ama gerçekçilik bakımından 0 sonuç olarak kıza gidip seni becerebilir miyim diyip kızı beceriyor bana göre saçma şeyler bunlar

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yani 2020de oynamıştım en son ve ilk oynadığım oyunlardan bir tanesi ama gerçekçilik bakımından 0 sonuç olarak kıza gidip seni becerebilir miyim diyip kızı beceriyor bana göre saçma şeyler bunlar
Açıkçası benim hoşuma giden bir oyundu. Bazı şeyleri çok kolay elde ediyoruz ancak oynadığım o kadar oyun içinde en azından çoğu şey bir mantık içinde ilerliyor. Aynı zamanda seçimlerimiz dolayısıyla ceza da alıyoruz.

Gerçekçilik bakımından bence oyun gerçekten çok kötü değil, o kadar adult oyun içinde; seçimlerimizle ceza yediğimiz, step-mother gibi her aile üyemize saçma sapan yürümediğimiz, gerçekten bir ailemiz olan nadir yapımlardan. Oynadığım o kadar oyun içinde bu oyunda gerçekçilik yok dersem bence biraz oyuna haksızlık etmiş olurum :D Çünkü siz de mutlaka biliyorsunuzdur ki beterin beteri pek çok oyun var.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni başladım gerçekten efsane ilerliyor sırf cezalandırma olayı yüzünden birden fazla kayıt alıyorum.

Üst Alt