Banshee Town - Inception Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Banshee Town - Inception Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3
O

Oktayy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hikayesi beni etkiledi ama ilk bölüm çok kısa ne zaman bittiğini anlayamadım daha cok bölumlerle efsane bir oyun olabilir devamini bekliyorum.

T

theyn_0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3663

GENEL BAKIŞ

Küçük Banshee kasabası, mahvolmuş hayatlar ve ardı kesilmeyen ölümler ile birlikte bir suç kasabasına dönüşmüştür. Kasabayı yöneten devlet yozlaşmış ve kasabayı yer altı dünyası yönetmektedir. Siz de o yer altı dünyası içindesiniz. Fakat diğerlerine göre çok acemisiniz ve bu dünyaya giriş hikayeniz size biraz daha zorluk çıkarıyor. Küçük ama suç oranı büyük olan Banshee Kasabasının yer altı dünyasında kendinize bir yer bulabilecek misiniz?

Not:
Bu bir Türk yapımı oyundur. Oyunu denemeyi ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Her fikir, yapımcıları sizin sayenizde ileriye taşıyacaktır. Bu konu altında veya Discord üzerinden soracağınız soruları yapımcı MackBook yanıtlayacaktır.

Yapımcının(MackBook) Discord adresi: MackBook Discord Sunucusuna Katılın!
Yapımcıya(MackBook) Destek olabileceğiniz Patreon hesabı: MackBook Oyun Yapımcısı | Patreon

Paylaşılan Tarih: 10.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1 Tanıtım
Platformlar: Windows, Android, Mac
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 453 MB
Oyun Boyutu APK: 343 MB

Oyun Konuları
3d game, male protagonist, animated, big ass, big tits, handjob, vaginal, oral sex, mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Banshee Town oyununu çalıştırın.
güzel lakin hikayeler arasında geçişleri kendi yapıyor bu konuda summer time'ın üstüne tanımam.. eğer sts gibi görev yapabileceģim bir oyun varsa önerirmisiniz?

A

Arasd0210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Taffy tales oyunu adultoyunceviri tarafindan cevirilip paylasilirsa cok guzel olur

Mehmet

Mehmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Potansiyeli olan bir oyun,konusuyla bir sürü alternatif hikaye ve son çıkarılabilir diye düşünüyorum,zaten oyunu yapan kişilerin yaptığı şeylerin kaliteliliğini biliyoruz, başarılar dilerim

E

Eraykara0618

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun boyutuna bakarak çok az sahne var

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Çok çabuk bitti oynanış 15 dakika kadar sürmüyor.
Gelecek vaat eden bir oyun ama herhangi bir yorum yapmak için çok kısa. Bu bölümde bize icerik hakkında bilgi verilip bırakılmış. Tavsiyem oyunu indirmek için acele etmeyin..

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mafya temalı mükemmel bir oyun tavsiye ederim :)

P

Prosuperstar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 3663

GENEL BAKIŞ

Küçük Banshee kasabası, mahvolmuş hayatlar ve ardı kesilmeyen ölümler ile birlikte bir suç kasabasına dönüşmüştür. Kasabayı yöneten devlet yozlaşmış ve kasabayı yer altı dünyası yönetmektedir. Siz de o yer altı dünyası içindesiniz. Fakat diğerlerine göre çok acemisiniz ve bu dünyaya giriş hikayeniz size biraz daha zorluk çıkarıyor. Küçük ama suç oranı büyük olan Banshee Kasabasının yer altı dünyasında kendinize bir yer bulabilecek misiniz?

Not:
Bu bir Türk yapımı oyundur. Oyunu denemeyi ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Her fikir, yapımcıları sizin sayenizde ileriye taşıyacaktır. Bu konu altında veya Discord üzerinden soracağınız soruları yapımcı MackBook yanıtlayacaktır.

Yapımcının(MackBook) Discord adresi: MackBook Discord Sunucusuna Katılın!
Yapımcıya(MackBook) Destek olabileceğiniz Patreon hesabı: MackBook Oyun Yapımcısı | Patreon

Paylaşılan Tarih: 10.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.1 Tanıtım
Platformlar: Windows, Android, Mac
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 453 MB
Oyun Boyutu APK: 343 MB

Oyun Konuları
3d game, male protagonist, animated, big ass, big tits, handjob, vaginal, oral sex, mobile game
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Banshee Town oyununu çalıştırın.
Erişim ne zaman açılır yada şuan açılan oyun varni andorid

T

Trfirat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bazı oyunlarda erişim hakkı yok diyor nedeni ne acaba

L

lucifah61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuna sadece vipler mi erişebiliyor? indirdim kullanıcı adı şifre giris yaptım erisiminiz yok dedi android kullanicisiyim

Üst Alt