Bana Oyun Önerebilir misiniz? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Bana Oyun Önerebilir misiniz?

• Konuyu başlatan hasanagar
  • Başlangıç tarihi
H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uzun süredir hep ntr ve türevleri oyunları oynuyordum. Aldatma hikayeleri hoşuma gidiyordu ama artık farklı hikayeleri görmek istiyorum. Oynarken bize bol seçenek sunan, sürükleyici bir hikayesi olan, tercihlerimize göre oyunun şekillendiği oyunları tavsiye edebilir misiniz?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
deliverance. ntr tanımına tam uymuyor ancak eş paylaşma var ve hikayesi güzel. 8-9 farklı sonu olan bir oyun. polisiye/fantastik öğeler içeriyor.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilmiyorum oynadın mı ama city of broken dreams yeni başladım gerçekten efsane hem finalde verdi yeni ben genelde final yapan oyunları oynadığım için kesinlikle öneririm.cyberpunk havasını iyi veriyor cyberpunk oyununu beğenmemiş ama animesini çok sevmiş biri olarak bence bu oyun baya iyi.

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bilmiyorum oynadın mı ama city of broken dreams yeni başladım gerçekten efsane hem finalde verdi yeni ben genelde final yapan oyunları oynadığım için kesinlikle öneririm.cyberpunk havasını iyi veriyor cyberpunk oyununu beğenmemiş ama animesini çok sevmiş biri olarak bence bu oyun baya iyi.
teşekkürler, böyle bir oyun olduğunu bilmiyordum hemen bakacağım.

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
teşekkürler, böyle bir oyun olduğunu bilmiyordum hemen bakacağım.
Oyunu bu siteden indirmeyi düşünüyorsan önermem final sürümü yayınlandı ve bu sitedeki sürüm final sürümü değil illa bu site olsun diyorsan beklemeni öneririm çünkü 1 bölüm için eski sürümü indirme final sürümünü indir

MrKrios

MrKrios

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar aksiyon kanlı manlı önerisi olan varmı içerisinde büyü de olabilir fantastik severim.

Üst Alt