BaDİK'ten sonra kalitesiz gelmeyecek oyun - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

BaDİK'ten sonra kalitesiz gelmeyecek oyun

• Konuyu başlatan postacıgüvercin
  • Başlangıç tarihi
postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bir hata yapıp bu tarz oyun veya avn lere BaDİK ile başladım ve artik diğer oyunlar gerek hikaye, gerek görsel olarak çok kalitesiz geliyor. Summer's gone oynadım hoşuma gitti bitirdim. Bu bilgiler ışığında önerebileceğiniz bir oyun varmıdır.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynadığın oyunlar zirvedekiler zaten görsel olarak benzer kalite beklersen hayal kırıklığına uğrarsın çünkü çoğu oyunda yok. ama hikaye olarak zirveye yakın bile değiller çok sağlam hikayeli oyunlar var ama maalesef türkçesi yok bunların genelde. çünkü çok fazla metin içeriyor bu yüzden çevirmek zaman alıyor.

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oynadığın oyunlar zirvedekiler zaten görsel olarak benzer kalite beklersen hayal kırıklığına uğrarsın çünkü çoğu oyunda yok. ama hikaye olarak zirveye yakın bile değiller çok sağlam hikayeli oyunlar var ama maalesef türkçesi yok bunların genelde. çünkü çok fazla metin içeriyor bu yüzden çevirmek zaman alıyor.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Peki hikayesi güzel Türkçe oyun soyleyebilirmisin veya bahsettigin çevirisi olmayan oyunlar da olabilir, ingilizcem oynamaya yetecek kadar var.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Peki hikayesi güzel Türkçe oyun soyleyebilirmisin veya bahsettigin çevirisi olmayan oyunlar da olabilir, ingilizcem oynamaya yetecek kadar var.
long live the princess, sanguine rose, love of magic, acting lessons, after the inferno vs. bunlar hikayesiyle ön plana çıkan oyunlar. ha hiçbiri being a dik'e yaklaşacak kalitede değil bana sorarsan ama amacın hikayeyse badik çok da iyi bi seçecek değil x bi üni öğrencisinin her gün farklı bi kızla takıldığı bi öğrenci hikayesi sonuçta. gerçi o da yavaştan karanlıklaşmaya başladı yapımcı yabancı sitelerde arada bi bu oyunda kimi öldürsem acaba falan yazıyor makarasına da bence being a dik'te de birileri ölecek veya kötü şeyler olacak.

postacıgüvercin

postacıgüvercin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
long live the princess, sanguine rose, love of magic, acting lessons, after the inferno vs. bunlar hikayesiyle ön plana çıkan oyunlar. ha hiçbiri being a dik'e yaklaşacak kalitede değil bana sorarsan ama amacın hikayeyse badik çok da iyi bi seçecek değil x bi üni öğrencisinin her gün farklı bi kızla takıldığı bi öğrenci hikayesi sonuçta. gerçi o da yavaştan karanlıklaşmaya başladı yapımcı yabancı sitelerde arada bi bu oyunda kimi öldürsem acaba falan yazıyor makarasına da bence being a dik'te de birileri ölecek veya kötü şeyler olacak.
Bunu bilmiyordum umarim Riona ölmez 😐

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu bilmiyordum umarim Riona ölmez 😐
belki de ölmez kimse. bu yapımcının ilk oyununda da bir karakter ölüyor şimdi söylemiyim kim olduğunu muhtemelen ilk oyununa göndermede bulunmak için bu oyunda kimi öldürsem acaba diye makara yapıyor da ben being a dik'ten de bekliyorum öyle kötü bir olay. oyun zaten genel olarak mc'nin kendi hayatını anlatması gibi bir şey. ara ara olay örgüsünden kopup gelecekten biri anlatıyormuş gibi bir hal alıyor oyun. zaten en başta hikayeyi anlatmaya başlarken o zamanlar mutluydum sonra okula başladım tarzı bir lafı var. yine bella ile takılırken gelecekteki hikaye anlatan hali ipleri ele alıyor ve onun gerçekte kim olduğunu bilseydim yardım çağırırdım tarzı bir şeyler diyor. riona'nın olayı zaten biliyorsun, quinn de karanlık tiplerle takılıyor falan ben being a dik'ten de birkaç kötü senaryo bekliyorum seçimlere bağlı olarak. hatta tüm yollar bile kötü sona çıkabilir yanlış hatırlamıyorsam oyunun başında kötü sonlu oyunlar sizi etkiler mi tarzı bir şey soruyordu.

Üst Alt