Badik de Mc siz olsaydınız... - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Badik de Mc siz olsaydınız...

Karakterinizin özelliği ne olurdu ?

• DIK

• NEUTRAL

• CHIICK

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Denedim ve Neutral Dik oldu karakter. :)

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chick'e oy veren ilk kişiyim ve gururluyum... Jill aşkımın yolundan gitmek için öyle olmak gerekiyor malum. Oyundaki en güzel kadın olması gerçeğini geçtim (aksi iddialar itinayla görmezden gelinecektir) hayvan gibi de zengin. Tam hayatını birleştirmelik kadın o yüzden full Jill odaklı chick bi karakter olurdum.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Chick'e oy veren ilk kişiyim ve gururluyum... Jill aşkımın yolundan gitmek için öyle olmak gerekiyor malum. Oyundaki en güzel kadın olması gerçeğini geçtim (aksi iddialar itinayla görmezden gelinecektir) hayvan gibi de zengin. Tam hayatını birleştirmelik kadın o yüzden full Jill odaklı chick bi karakter olurdum.
Dürüstlüğün takdire şayan. :)

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Nötr hepsinden iyi, gerek dik seçimleri gerek chicken seçimlerini kendk iradenle seçebiliykrsun ama bu diğerlerinde yok ve karakterlerle beraber olma olayında da en geniş seçeneğe de sahip oluyorsunuz. Sırf Jill fanı olduğunuz için tavuk seçmek zorunda değilsiniz ki denendi onaylandı. Aynı şekilde dik seçince de gerçekten karakter tam bir DICK oluyor..

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nötr hepsinden iyi, gerek dik seçimleri gerek chicken seçimlerini kendk iradenle seçebiliykrsun ama bu diğerlerinde yok ve karakterlerle beraber olma olayında da en geniş seçeneğe de sahip oluyorsunuz. Sırf Jill fanı olduğunuz için tavuk seçmek zorunda değilsiniz ki denendi onaylandı. Aynı şekilde dik seçince de gerçekten karakter tam bir DICK oluyor..
tavuk olmazsan 2.sezonun sonunda jill'i seçemiyorsun. hile yapmazsan tabi

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Hilesiz 7 veya 8 idi dik puanım. Sorunsuz şekilde seçtim önemli kısmı o zamana kadar ki jill ile ilgili etkinlikleri kaçırmamış olman lazım..

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Kalıcı yakınlık nötr olursa jill ile ilişki kurabiliyorsun. Hatta nötr de sanırım her karakter ile ilişki kurabiliyorsun. Yan karakterler hariç.

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$

Jill maalesef şuana kadar ki oyunun içeriğine bakarsam tam bir vakit kaybıydı. Üçüncü sezonda ne olacak bilmiyorum ama neden yapımcı bu kadar pasif ve çekingen bırakmış bu karakteri anlamadım. Kızı kapak resmi olarak kullanıyor fakat oyunda rahibe gibi dolaştırıyor.

Üst Alt