Au-Pair Innocence Türkçe Yapay Zeka 0.9 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Au-Pair Innocence Türkçe Yapay Zeka 0.9

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

Ailesi ile birlikte yaşayan genç bir adam olan Alex karakteri olarak oynuyorsunuz. Bir gün bakıcı olan bir kızı işe almaya karar verirsiniz. Ve oyun burada başlıyor.

Paylaşılan Tarih: 19.09.2020
Destek Olmak İçin: Alex
Sürüm: 0.9
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.32 GB
Oyun Boyutu APK: 95.9 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Oral Sex, Voyeurism, Lesbian, Exhibitionism, Vaginal Sex, Groping, Masturbation, Cheating

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Au-Pair Innocence oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

photo david 5-min.png laundry 2.3-min.png dinner 4.1-min.png ala kitchen 1-min.png ala alex 2-min.png

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun idare ederdi.Zaman dilimine yayılmış sahneler yine çoktu.Tabi seviye sistemide vardı.Evde resmen ''Tasha'' için savaş veriyoruz, kime karşı; baş karakterin babasına karşı tabi ki.Kim ''Tasha'' daha çok ilgi gösterirse o kıza daha çok ulaşır.Oyun zaman ve tekrar eden sahnelerden dolayı bu savaşı kaybedebilirsiniz.Belli bir noktadan sonra bunalmaya başlıyorsunuz.Sabırlı iseniz başarmanız yüksektir.Emeğinize sağlık.
:sneaky:(y)

V A D U

V A D U

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmenize gerek yok sıkıcı bi oyun ama kısa oyunsuzsanız inidrin çerez niyetine

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyun idare ederdi.Zaman dilimine yayılmış sahneler yine çoktu.Tabi seviye sistemide vardı.Evde resmen ''Tasha'' için savaş veriyoruz, kime karşı; baş karakterin babasına karşı tabi ki.Kim ''Tasha'' daha çok ilgi gösterirse o kıza daha çok ulaşır.Oyun zaman ve tekrar eden sahnelerden dolayı bu savaşı kaybedebilirsiniz.Belli bir noktadan sonra bunalmaya başlıyorsunuz.Sabırlı iseniz başarmanız yüksektir.Emeğinize sağlık.
:sneaky:(y)
Evet beee...Sıkıcı ve sabır gereken oyunun sonunu getirdim.Baş karakterin babası olan ezikten hem karısını hemde evin hizmetçisini çaldım..Bu savaşı kazandım. Demem lazım ama babayıya isterseniz siz de kontrol ediyorsunuz.Çoklu karakter kontrolü olan oyun.''Tasha'', ''The Witcher'' serisinden beğendiğim kadın olan ''Triss Marigold'' esinlenen oyunun yapımcını tebrik eder.Aynı anda yapacağın işe tüküreyim.Berbat seviye sistemi ve hikaye tekrar eden saçmalıklar.Beğendiğim karaktere saygısızlık bu oyun berbat.Oyuna biraz takmış olabilirim.Bitirmeseydim oyuna takıntılı olacaktım. O da ''Triss Merigold'' gibi güzel karakterden ne kadar esinlenilse de, saçma oyununa kattığın için berbat bir oyun oldu.Bir ''Being a DIK'' ya da ''Acting Lessons'' gibi kaliteli oyun olmasını isterdim.Neyse Emeğinize sağlık.
;):mad:(y)

X

Xfurkanprox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sarhos etme bolumunde takildim

Üst Alt