Artemis Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Artemis Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.2a
M

muselfbrr2013

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece bendemi var telefonda oynarken oyunun atması

E

Evilpata00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni bölümleri çıkacak mı ?

E

Evilpata00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kanka oyun çıktı geliştirici sayfasında paylaştı . Bu oyun beni çok bağladı bakalım Kink ile ne olacak

firteclup

firteclup

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ya mobilde oynuyorum galeriden geri çıkamıyorum ne lanet bir şey ya ne yapmam lazım?

E

Evilpata00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya mobilde oynuyorum galeriden geri çıkamıyorum ne lanet bir şey ya ne yapmam lazım?
kanka çık yeniden gir yükleye gir. sonra "o" bas yani otomatik şekilde kaydedilenler istediğin yerden devam et bişey kaybetmezsin .

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda pek sahne yok diyorlar doğru mu

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Doğru ama Hikayesi çok iyi eğer çok sahne istiyorum diyor4san

Treasure of Nadia öneririrm​

treasure of nadia tarzı sandbox görev sistemli oyunları hiç sevmiyorum ki bildiğim kadarıyla aşırı sandbox oyunlarından biriydi nadia .ben daha çok görsel roman seviyorum .teşekkürler yinede .

E

Evilpata00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
treasure of nadia tarzı sandbox görev sistemli oyunları hiç sevmiyorum ki bildiğim kadarıyla aşırı sandbox oyunlarından biriydi nadia .ben daha çok görsel roman seviyorum .teşekkürler yinede .
O zaman sana Ethernum , Beaing dik vardı , Filf bide milf city ama bu ikisi sandbox çok sahne var .

P

Paradas57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android oyundan atma sorunu napabilirim

franzkafka123

franzkafka123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakter umarım erkektir güzele benziyor bakalım