Aradığım oyunu bulamıyorum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Aradığım oyunu bulamıyorum

• Konuyu başlatan Daruma
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aslında bunun için genel bir konu olsa iyi olabilirmiş konu açmadan önce belki vardır diye baktım bulamadım.

Neyse geleyim konunun özüne, iki oyun var hatırladığım fakat bulamadım bir türlü. Google aramada anahtar kelime ile çıkmıyor ne yazık ki.

Spoiler olabilir önceden uyarayım!

Birinci oyun; Bir özel dedektif olarak oynuyorsunuz sizi tutan adam öldürülüyordu sanırım karısıyla görüşüyorsunuz oyun başında. Milleti baya seks tuzağına çeken bir mafya mı ne vardı. Türkçe çevirisi vardı. Hani gidip açık artırmadan kurtarışımız bile vardı.

İkinci oyun; Fantezi bir orta çağ oyunuydu açılışta bebek olarak bir genel evin kapısına bırakılıyordu karakter. Bir dakikalık açılışta bebeğin büyüyüşünü görüyorduk felan. Sonrasında bir tane büyücü kadın gelip bu adama bir görev veriyordu büyücü kadın derken öyle eciş bücüş biri değil ama baya bildiğin çıtır biri. :s Oyunda hatırladığım karakterler ayyaş bir başka cadı vardı, koyun otlatan çoban bir kız ve dedesi vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt