Anna Exciting Affection Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Anna Exciting Affection Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2-0.9
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Gerekli izin verilmedi diyo ne yapmam lazım
Android'in yeni sürümüne sahip bir telefondan oynuyorsun muhtemelen, dosyalara erişim izni vermeyi engelliyor telefonun. Çözüm olarak 'Paralel Space' uygulaması üzerinden oynayabilirsin oyunu.

S

sprayzen_10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu megadan indirdim ama izini verdigim halde gerekli izin verilmedi diye hata veriyor

T

Theoldcowboy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
üye girişi yaptıktan sonra oyun hata veriyor

-'StroK!#

-'StroK!#

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
yeni güncellemenin çevirisi ne zaman gelir

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
az önce bitirdim oyunu. bölüm 1 ve 2 arasında dağlar kadar fark var bunu söylemek gerek. oyunun hikayesi işleyişi vs. pek değişmese de renderlar güzelleşmiş animasyonlar kaliteli ve çok hale gelmiş ilişki puanları eklenmiş ve diyalog seçenekleri eklenmiş. adeta yeni bir oyun gibi olmuş. bu türü seviyorsanız oynanır, özellikle bölüm 2 gayet güzel.

T

Theseus57

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anna- Exciting Affection CH2 de böyle bir hata almadan girip oynayabiliyorum. Fakat CH1de bir hata oluştu hatası alıyorum. PC için konuşuyorum.

biiri

biiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ve şifre girdiğimde bir hata oluştu ekranı çıkıyor. Görmezden gel desem de devam etmiyor ve oyuna giremiyorum. Sorun nedir ve ne zaman düzeltilir tahmini?

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
En son login sorunu vardı bunda düzeltidi mi ? Ona göre indireyim.

A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 bölüm 2 olan oyunlar sistem nasıl oluyor bölüm 2 başlarken save aktarmak için birşey yapmamız gerekiyor mu

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 bölüm 2 olan oyunlar sistem nasıl oluyor bölüm 2 başlarken save aktarmak için birşey yapmamız gerekiyor mu
yanlış hatırlamıyorsam oyunun başında sana önceki oyundan bazı şeyler soruyor işte falanca kişi ile ilişkin ne seviyede falanca ölü mü diri mi şeklinde. save aktarmaya gerek yok o yüzden.

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sanırım siteyi terk ettiler kimse cevap da vermiyor
evet çevirmen arıyorlar sanırım çoğu kişi ayrıldı başka sitelerde var artık oraya gideceğiz üzücü yani o kdar oynadık bu sitedeki oyunları save dosyaları çöp oldu diyebiliriz

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düzeltme imkanınız yok mu ? üye girişi olduktan sonra hata veriyor da

Üst Alt