Affexon - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2d
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
adultoyunceviribanner9.jpg

GENEL BAKIŞ

Anormal olan her şeyin normal sayıldığı modern bir dünyada, bir şifacı olarak doğuyorsunuz. Henüz hayatı öğrenme aşamasındayken, farklı bir şehire taşınıyorsunuz. Siz ödül avcısısınız, kendinizi geliştirene kadar eğitim alıp yeni şeyler öğreneceksiniz. Fakat öğrenmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı...

Paylaşılan Tarih: 13.12.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2d
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 930 MB
Oyun Boyutu MAC: 900 MB

Oyun Boyutu APK: 113 MB (v0.2b)
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3dcg, Animated, Male Protagonist, Multiple Endings, Big Ass, Big Tits, Milf, Teasing, Superpowers, PoV, Point & Click, Fantasy, Adventure, Voyeurism
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Affexon oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD (v0.2b)

GOFILE - UPLOADHAVEN

GÖRSELLER

ch01_event04_03a.jpg ch01_event03_05.jpg ch01_event04_11.jpg ch01_event01_06.jpg ch01_event03_31.jpg

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun un ilk bolumunu oynamistim ve yeni olduqu icin gelistikce yeni bolumler eklentikce dha da guzellesecek diyebilirim millet e tabsiue ederim ilk bolum yeni olduqu icin pek anlamayacaklar ama bence erkem kotu yorum yapilmamali ben sahsen oynadim ve beqendim

Üst Alt