Açılış ekranında oyundan atma sorunu - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Açılış ekranında oyundan atma sorunu

• Konuyu başlatan Bahadir01
  • Başlangıç tarihi
B

Bahadir01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Giriş yaptığım oyun farketmez ama hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Açılış ekranındayken en az bi 5 dk bekletiyor. Ondan sonra atıyor oyundan. Daha önce hiç bu sorunla karşılaşmadım düzelmesi için elimden geleni yaptım telefonu bile sıfırladım ama aynı. Sizde bu sorunla karşılaştınız mı? Nasıl düzeltebilirim acilen yardım lazım rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221201-134016.jpg
    Screenshot_20221201-134016.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 25
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

B

boltmtt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
Yaptım ama sorunum çözülmedi

Üst Alt