A Shot in the Dark Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe A Shot in the Dark Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3
M

mustafa1717

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Benim telefonla mı alakalı bilmiyorum ama aşırı kasıyor ve sürekli oyundan atıyor. 3-4 diyalogta bir kayıt yaparak oynamaya çalışıyorum. Henüz biryere varamadım ama renderlar falan güzel. Sırf merakımdan sabrımın sınırlarını zorluyorum...

D

dick31

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
oyunu yükledim yaklaşık 20 dakika oynayabildim oyundan atmalar var ayrıca elektrikler gittikten sonra anlamadığım bir şekilde oyun exe dosyası açılmadı bir türlü 3 kere silip yeniden yükledim ama nafile oyuna giremedim bir daha bu hata nedir bilen biri varsa cevap verirse sevinirim.

Q

Qwer

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
aktif admin var mı? oyunda vidyolu olan sahneler siyah ekran olarak geliyor sahne bitince resimli sahnelerde bir sorun olmuyor. pc ye yeni format attım ne yapmam gerek

Üst Alt