A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
M

muco

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
cidden hala bilgi yokmu ya iyi oyundu hikayesini çok merak ediyorum

Phonyangs

Phonyangs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme geldi ama çeviri gelmedi beklemedeyiz Being A DIK tan sonra favorim bu

Phonyangs

Phonyangs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çeviri güncellemesini beklemeye devam

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler oyunda bazı yerlerde 2 karakter arasında iken bazı durumlarda onun yolu veya bunun yolu açılabilir vb. diyor birini seçmemizi istiyor,birini seçtik diyelim misal ben jade ve rebecca da ben rebecca seçtim daha sonra hiç jade seçtirmiyorda rebeccadanmı gidiyor bide ashley ve jenny de jenny seçtim misal..Yani daha sonra tekrar bu karakterler arasında seçim yeri gelmiyormu ,yoksa 2 kişi arasında kimi seçtiysek onlamı ilerliyoruz full bilen varmı ?

T

theorigin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İple çekiyorum keşke biraz daha hızlı olsa

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genellikle yollar size sunulan iki ya da daha fazla seçenekten birini seçmeniz içindir, isterseniz sevdiğiniz/beğendiğiniz karakterin peşinden gidebilir ve hikayesini öğrenebilirsiniz ya da bu gibi seçim noktalarında kayıt alarak tüm konuya hakim olabilirsiniz. Zaten bu tür seçim tabanlı oyunlar size bu yüzden sınırsız ve istediğiniz yerde kaydetme hakkı verir.
Yani evet bir karakteri seçtiğiniz zaman onun yolunda devam edersiniz, diğer karakterle ilişkiniz tamamen olmasa da "yol kavramı" açısından ilişkiniz kesilir. TLG bu konuda biraz net.

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Genellikle yollar size sunulan iki ya da daha fazla seçenekten birini seçmeniz içindir, isterseniz sevdiğiniz/beğendiğiniz karakterin peşinden gidebilir ve hikayesini öğrenebilirsiniz ya da bu gibi seçim noktalarında kayıt alarak tüm konuya hakim olabilirsiniz. Zaten bu tür seçim tabanlı oyunlar size bu yüzden sınırsız ve istediğiniz yerde kaydetme hakkı verir.
Yani evet bir karakteri seçtiğiniz zaman onun yolunda devam edersiniz, diğer karakterle ilişkiniz tamamen olmasa da "yol kavramı" açısından ilişkiniz kesilir. TLG bu konuda biraz net.
Tercihim bu tür noktalarda kayıt almak ve aldığınız kaydın adını hangi karakterin yolunu izleyecekseniz adlandırmanızdır.

Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunun şu anki versiyonunu 2 ay önce oynadım. En sevdiğim, merakla guncellemesini beklediğim oyun olmuştu fakat geçen gün oyunun yeni versiyonunu ingilizce olarak oynadığımda büyük bir hayal kırıklığı oldu yaklaşık 1 buçuk saatlik daha oynanış güncellemesi gelmiş fakat 1 tane bile sahne yok. Sahnenin olmaması boşluğunu bari hikaye ile kapatsalardı dedim ve 2. Hayal kırıklığını yaşadım tamamen boş yapılmış ne bir hikaye ne bir amaç var. Bunları yazıyorum ki gelecek güncellemeyi büyük heveslerle bekleyip siz de benim gibi büyük hayal kırıklığı yaşamayın.

Üst Alt