A Life Worth Living Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe A Life Worth Living Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3.1
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
alife-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Evliliğini taze tutmaya ve bir aile kurmaya çalışan evli bir adam olarak oynuyorsunuz. Bu yolculukta bazı sorunlar ortaya çıkar ve seçimleriniz onun hayatında ve evliliğinde ne olacağına karar verecektir. Yol boyunca iş arkadaşlarınızdan komşularınıza ve sıradan tanıdıklarınıza kadar pek çok karakterle karşılaşacaksınız. Sadık kalacak mısın? Onu aldatacak mısın? Karını kendinden uzaklaştıracak mısın? Birlikte öğrenelim.

Paylaşılan Tarih: 25.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 3.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.76 GB
Oyun Boyutu APK: 1,01 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 2-4 Saat Arası

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Exhibitionism, Groping, NTR(Avoidable), Vaginal sex, Anal sex Voyeurism, Teasing, Creampie, Masturbation, Cheating, Blackmail, Corruption, Cuckold, Group sex, Interracial, Swinging, Hotwife

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra A Life Worth Living oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

preview18-min.jpg preview14-min.jpg preview17-min.jpg preview07-min.jpg preview13-min.jpg

Son düzenleme:
RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyun fena değil ama seçim dışı NTR olan birkaç sahne var onu aklınızda bulundurun. Artı olarak bazı NTR seçimleri de yeşil işaretlenmiş. Seçimleri okumadan direkt moda göre seçip geçmeyin NTR yi yersiniz haberiniz olsun.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
bu oyunun ingilizcesini oynadım o ntr önlenebilir kelimesi tamamen saçmalık sildim

H

Hasanyılmaz12

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
merhaba oyunun betasını satın alıp indirdim ama oyuna giriş ekranında aboneliğiniz yok diyip satın almaya atıyor acil yardım

ottovon

ottovon

Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Ntr severler için harika bir oyun devamını bekliyoruz:))

K

kerem709

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
oyununun pc modunda ciddi sorun var indirirken ciddi bir virus alğılıyor pc tüm virüs programları kapalı olduğu halde yapıyor bunu indirmesine izin vermiyor indiriyorsun bu sefer açmasına izin vermiyor dosyaları bir konturol etseniz iyi olur

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyununun pc modunda ciddi sorun var indirirken ciddi bir virus alğılıyor pc tüm virüs programları kapalı olduğu halde yapıyor bunu indirmesine izin vermiyor indiriyorsun bu sefer açmasına izin vermiyor dosyaları bir konturol etseniz iyi olur
Antivürüs programını kapatıp pc yi tekrar başlatın sonra programın kapalı olduğundan emin olduktan sonra oyunu tekrar indirin ve çalıştırın.

biiri

biiri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
mükemmeldi. Devamı hakkında bilgi var mı?

C

caaspeeer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. Bölümde çeviriler görünmüyor. Karakolda ifade sahnesinden sonra isimler var ama yazılar yok.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
çok sıkıcı oyundu oyunda animasyon yok sadece resimler ve aldatma üzerine kurulmuş 1 saat kadar oynadım ve sadece space tusuna bakarak kıtap okudum sanki bu tür oyunlar normalde heyecanlandırır ve ereksiyon etmesi gerekir ama bunda çavuş içine kaçtı. üzücü bir deneyimdi gelişmesi gerek kesinlikle...

A

askr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hiç bir oyunda bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum

Üst Alt