A Knight's Tale - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android A Knight's Tale

Güncel Sürüm Bilgisi
0.23
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
A Knight's Tale.jpg

GENEL BAKIŞ

Kurgusal bir ortaçağ krallığında şövalye olarak oynuyorsun. Güzel eşiniz Cathy ve sevimli hizmetçi kız Lydia ile birlikte bir kalede yaşıyorsunuz. Bir gün, eski öğretmeninin kızı olan Alice adında genç bir kızla tanıştığın başkente çağrılırsın. O senin karın olacak ve onu bir gün şövalye olarak yetiştirirken, birlikte birçok maceraya gideceksin. Sadece Alice için değil Lydia için de duyguları geliştirmeye başladığınızda aşk hayatınız daha da maceralı hale gelecektir. Bu sizin için mutlu bir sonla sonuçlanabilir mi? Peki Cathy bu konuda ne yapacak? Gel ve öğren!

Paylaşılan Tarih: 03.07.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.23
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.25 GB
Oyun Boyutu MAC: 5.30 GB
Oyun Boyutu APK: 1.70 GB
Yapay Zeka Çevirisine Ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Anal sex, Animated, Creampie, Exhibitionism, Groping, Handjob, Masturbation, Teasing, Oral sex, Vaginal sex, Virgin, group sex, Sharing
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra A Knight's Tale oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

PIXELDRAIN - MIXDROP

ANDROİD

MEGA

GÖRSELLER

adultoyunceviri398132_Aknightstale_1JiieS7vuj.jpg adultoyunceviri398133_Aknightstale_7xiRCLumdK.jpgadultoyunceviri398134_Aknightstale_anexXxI9rF.jpg

Son düzenleme:
KeremHp

KeremHp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
(Denendi) Hayret güzel bir oyun tavsiye ederim

exorcist

exorcist

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En azından yapay zekayı hakeden bir oyun

dheemekiller

dheemekiller

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe zannetim 0.14 sürümü türkçe idi telefondan internet yolladık, çabuk insin diye ingilizce imiş bu versiyonu oynayınca gördüm :D boşuna bekledik. genede ingilizce oynamaya çalışalım 0.14 sürümüne kadar çok güzel oyun hikayesi güzel gidiyor.

T

TheMachine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android versiyonu neden yok acaba

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Oyunun boyutunun büyük olmasına rağmen ne yazık ki beklentileri karşılayamayan bir yapım. Her ne kadar orta çagt gibi de olsa veya görünse de siz kendi kafanızda istediğiniz çaga ve zamana bu oyunu uygulayabilirsiniz. Beklentiniz kesinle olmadan oynabilecek........ PARDON oynabilecek demiştim.... TV gibi otomatige alınıp izlenebilecek bir resimli eerotik roman olmuş.

İçinde sahneler yokmu sıkca var ama sizi heyecanlandırmıyor konusu itibariye ve hareketli sahneler cok sıradan ve az. Ses ve müzik yok zaten bu çok buyuk eksi etken ben nerede ise oyunun yarasında otomatige aldım alt yazıları dahi okumadım.

Siz bir lordsunuz güzel bir karınız var, onun hizmetcisi var cıtır yeni yetme, bide sizin ustanızın kızı. Karınız o kadar iyiki ustanızın kızı ile yatmanıza sonra hizmetci ile yatmanıza,3 lüye 4 lüye derken bunları merak bile etmiyorsunuz bir secim yok, oyuna bir müdahale yok olumsuz veya sizi a burada ne olacak diyen bir şey yok düz ve sıran bir oyun olmuş

Yukarıda da beriltigim gibi ses ve müzik yok, hareketli sahneler çok kısa ve berbat, konu baştan iyi gibi geliyor sıkıyor, bayıyor, ha oynanmaz mı boş vakit ve internetiniz varsa oynanabilir.

Diyeceksiniz ki hiç mi iyi birşey görmedin. Resim ve çizim kaliteli ama arkaplanlar gene aynı bu yüzden zorda kalmadıkca tavsiye etmiyorum.

Saygılarım ile....

Üst Alt